DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #600296  autor: kowcio
 10 gru 2012, 20:00
sa pisze:Wiemy Kowciu czym się różni SDHC od SD Z tym że jak producent daje w specyfikacji technicznej do 32gb to i tak nie kupi się nic mniejszego niż 16gb,bo nie warto.
A co do samych SD mam taką jedną 2 gb i działała już w 3 różnych telefonach bezawaryjne, jak karta pamięci to tylko sandisk...
Zgadzam się ;)
sa pisze:Zgadza się że micro usb do ładowania a 3,5jack do słuchawek ,ale c3350 a tylko i wyłącznie wejście micro usb i nie ma 3,5 jacka wcale,wiec trzeba przejściówkę na słuchawki albo korzystać ze sprzętu w zestawie.Niestety z tego co wiem są tylko pojedyńcze czyli nie ma możliwości dopięcia własnych słuchawek (np.B2710 ma dwuczęściowe w zestawie i dać własną górę do fabrycznej przejściówki to już szczegół),a tu musisz kupić przejściówkę chyba że chcesz używać tych fabrycznych ..
A ja ślepy jestem... Ty piszesz C3350, a ja czytam C3530 :roll: :roll: ale wstyd. Muszę do okulisty się wybrać.

 #600351  autor: sa
 11 gru 2012, 00:11
[quote="kowcio"]A ja ślepy jestem... Ty piszesz C3350, a ja czytam C3530 ale wstyd. Muszę do okulisty się wybrać.[/quotej
Oj tam zaraz okulista..no może okulary :wink: do czytania do kompa przydałby się :wink: ,w innym miejscu "mutant "pisałam a Ty dopatrzyłeś się "mamuta"ale tu 3350 a 3530 te same liczby tylko kolejność trochę nie ta...

 #732569  autor: ManiacGSM
 14 lip 2014, 18:24
A ja mam takie małe pytanko czy da się całkowicie wyłączyć ''internet'' w tym telefonie? aby były tylko opcje dzwonienia i sms.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.