DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #521432  autor: Rapid
 11 gru 2011, 11:26
Witam! Mianowicie przejdę odrazu do sedna sprawy. Posiadam telefon Samsung Corby. Wszystko było dobrze aż do wczoraj,gdy postanowiłem podłączyć go do komputera i zgrać sobie parę gier na kartę pamięci, a wiec zgrałem te gry i odłączyłem telefon od komputera. Wszedłem w moje pliki i pisze tylko pamięć telefonu karty nie wykrywa... podłączyłem jeszcze raz do komputera telefon i pisało "Włóż kartę pamięci" ale ona jest włożona. Próbowałem wyciągnąć i włożyć kartę do telefonu ale nic nie pomogło. Czytnik karty w telefonie nie jest raczej zepsuty bo gdy wkładam kartę jak telefon jest włączony to się ekran zaświeca.Próbowałem też włączyć i wyłączyć telefon ale nic nie pomaga. Nie wiem czemu tylko nie wykrywa tej karty jak jest włożona a telefon twierdzi że nie... Proszę o Pomoc ! z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi. :)
Ostatnio zmieniony 02 lip 2012, 20:49 przez Rapid, łącznie zmieniany 1 raz.

 #521567  autor: Niezgodna7
 11 gru 2011, 23:38
Włóż kartę do innego fonu, lub komputera (nie swojego). Włóż jakąś inną kartę do swojego telefonu.

 #521678  autor: Xy
 12 gru 2011, 19:28
Odłączyłeś telefon klikając uprzednio ikonkę "bezpieczne usuwanie sprzętu"?

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71