DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #521415  autor: kowcio
 11 gru 2011, 09:17
Posiadam od kilku dni ten model Samsunga. Jeśli ktoś coś chciałby się o nim dowiedzieć, to zapraszam do zadawania pytań.
Udało mi się kupić nówkę za 80 zł i przyznam, ze jestem zadowolony - wygodnie się pisze, jakość rozmów jest przyzwoita, bateria wytrzymuje trochę, interfejs działa rewelacyjnie szybko i stabilnie, do tego jest duży i ładny ekran oraz radio z JACK 3,5 mm oraz duży zewnętrzny głośnik (do słuchania radia.. ;-) ).

 #534629  autor: kowcio
 13 lut 2012, 13:26
Napisałem test telefonu http://www.plusblog.pl/test-samsung-e1230/ Zapraszam, sam go używam już 3 miesiące i polecam - dużo lepszy niż wcześniejsze Exxxx.

 #534645  autor: DeLirQa
 13 lut 2012, 15:35
Widzę, że Samsung się postarał i wyeliminował wady poprzedników. Będę musiał dorwać LG A100, bo ten model również ciekawie się zapowiada wśród low-endów.

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #541235  autor: kowcio
 16 mar 2012, 15:53
DeLirQa pisze:Widzę, że Samsung się postarał i wyeliminował wady poprzedników. Będę musiał dorwać LG A100, bo ten model również ciekawie się zapowiada wśród low-endów.
Dorwałeś tego LG? Widziałem go chyba w TESCO za 75 PLN i ładnie się prezentował (jak na taki tel do gadania).
Ja mam tego E1230 i chyba się go nie pozbędę, mimo że lezy nieużywany w pudełku. Ma to coś w sobie.

 #545932  autor: fructo
 06 kwie 2012, 23:23
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Samsunga E1230 (z dumą zastąpił genialnego LG GS101) jednak mam jedną zagadkę - da się wyłączyć dźwięki towarzyszące wysłaniu SMS-a, odblokowaniu klawiatury?

 #545967  autor: kowcio
 07 kwie 2012, 10:34
Da - w menu ustawień, profile - ogólny - opcje - edytuj - głośność - alarm - ustawiasz na "zero". Wtedy nie ma tego "tiruriru" :-)
PS. To nie ma nic wspólnego z głośnością budzika! Głośność budzika ustawia się w alarmach.
Nadal mam ten telefon i nadal uważam, że jest genialny.

 #545999  autor: fructo
 07 kwie 2012, 13:04
Dzięki kowcio - działa. :)

Zgadzam się z Tobą, telefon jest genialny. Za taką cenę (~100 zł) wręcz wybitny!

 #546064  autor: kowcio
 07 kwie 2012, 16:50
Jakośc rozmów przebija moje biznesówki E51 i E52. SMSy super się pisze. Ekranik jest czytelny, bateria na tydzień starcza, klawisze są wygodne, wszystko czytelne, radyjko na bdb słuchawkach gra, że aż miło... Czego chcieć więcej? ;-) Zmieniłbym tylko sposób blokowania klawiatury. To mnie wkurza. Trochę ikonki przy zablokowanym telefonie są zbyt małe - w sensie mam na myśli te nawiasy z iloscią nowych zdarzeń. Najlepiej, jakby tam wyświetlał się info dopiero po nowym zdarzeniu, a także nie można ustawić powtarzania dźwięku SMS po odebraniu SMSa. Nie ma żadnej diodki, ekran jest cały czas czarny i się przyzwyczaić nie mogę. Jak na jedną albo drugą Nokię dostanę coś, to mi cały czas lampka miga, a na ekranie widzę godzinę z kopertą.

I jednak denerwuje mnie, że nie można własnego dźwięku wgrać. Melodyjki są do niczego, już w LG były lepsze. Skazany jestem na "dzyń, dzyń" ;-)

 #562914  autor: ManiacGSM
 23 cze 2012, 19:03
Ja bym dodał tylko ,że dzwięki mogły by być o wiele mocniejsze -ja przy profilu ''na zewnątrz'' głośność ustawiona na full i mało jestem zadowolony. A tak w sumie telefon ma wszystko co powinien mieć (od funkcji po cenę)

 #563023  autor: kowcio
 24 cze 2012, 12:12
To moze masz jakiś uszkodzony telefon? U mnie na max głośności telefon aż wyje :-) W dodatku, w odróżnieniu od innych Samsungów ten model ma zewnętrzny głośnik.
Ja tam jestem do dzisiaj zadowolony z tego telefonu. Już trochę go mam i sporo używam, głównie SMS

 #563052  autor: ManiacGSM
 24 cze 2012, 14:03
Trudno powiedzieć bo nie mam nikogo znajomego z okolicy kto był miał ten sam model ,aby móc sprawdzić. Ale telefon kupiłem nowy i swieżo zapakowany ,ponieważ jestem paranoikiem ,więc wolę sobie nie wkręcać ,że trafiłem na jakąś lipną sztukę. Nie był moim marzeniem ale miałem kilka wydatków więc trzeba było ścisnąć pasa. Może mój schiz wynika z tego ,że nokia którą wcześniej używałem była nieco głośniejsza -ciut,ciut ale jednak i stąd ta różnica.

 #563058  autor: kowcio
 24 cze 2012, 14:26
No widocznie tak. Ale ja w tym telefonie mam "dzyń, dzyń: ustawione i mam 2 poziomy od maxu, a to i tak dla mnie wystarczająca głośność :-) w kieszeni czy w torbie jak mam telefon to go zawsze słyszę.