DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #452404  autor: Sunfer
 11 sty 2011, 21:52
Posiadam problem z podłączeniem tego telefonu do komputera
Mam kabel który pasuje do telefonu (od nowszego samsunga kabel mam - lecz wejście to samo mają oba) Gdy podłączam telefon pod komputer nie wykrywa mi go w żaden sposób ale za to telefon się ładuje (co mnie dziwi że ładuje się a nie wykrywa go nawet) Czy potrzebny jest mi jakiś specjalny program ?? Posiadam tylko w chwili obecnej "Samsung PC Studio 3"
A chciałem wrzucić na ten telefon coś nowego i jedyną metodą chyba jest podłączenie do komputera bo niestety telefon nie ma BT / Irdy / WAPa
Chodzi o jakieś dźwięki gdyż stare znudziły się babci ;/
Jeśli jeszcze by dało radę to chciałbym prosić też o pomoc w zmianie menu w tym telefonie aby w 100% było spolszczone
Czyli zmienić SOFTA krok po kroku
Ostatnio zmieniony 14 sty 2011, 20:41 przez Sunfer, łącznie zmieniany 1 raz.

 #453047  autor: kowcio
 14 sty 2011, 20:40
Telefon nie obsługuje USB, więc nic nie zrobisz.
A ładuje się, bo przecież port USB komputera ma zasilanie..

 #453304  autor: Sunfer
 15 sty 2011, 20:44
Aha no to szkoda i w takim razie nie ma metody aby co kolwiek na ten TEL wrzucić ??
Nic mi nie pomoże aby coś powrzucać tutaj ?

 #453320  autor: Kruk
 15 sty 2011, 21:46
Ten telefon posiada WAP

Biuro Obsługi Virgin Mobile :)

 #453331  autor: Sunfer
 15 sty 2011, 22:17
Hmm to jak w takim razie go aktywować gdyż mi się nie udało znaleść nic na ten temat aby w tym telefonie to zrobić a na stronie orange nie ma go nawet w spisie telefonów w których można aktywować to przez SMS

[ Dodano: 2011-01-20, 15:22 ]
Ref ? powie mi ktoś jak włączyć WAPa tutaj ?

 #454536  autor: kowcio
 20 sty 2011, 21:33
Sunfer, a w menu masz ikonkę Internet, WAP? Jak przytrzymasz środkowy klawisz podczas trybu gotowości to otwiera się przeglądarka? Czy jak go naciśniesz to menu się uruchamia?
Specyfikacje są dziwne.

 #454676  autor: Sunfer
 21 sty 2011, 20:27
Hmm po przeczytaniu ostatniego posta w tym temacie widzę że to jednak będzie WINA SOFTA w tym telefonie bo nie posiadam ikonki w menu WAPa a gdy klawisz trzymam to menu tylko się wyświetla

To pytanko z innej beczki czy znajdę polski prawidłowy soft do tego telefonu na necie czy jest to nie realne oraz czy jest możliwość aby wgrać go sobie samemu przez kabel ( tu chyba nie bo tel nie obsługuje USB ;/ - ale zapytać nie zaszkodzi) czy muszę prosić o wgranie softa kogoś kto ma więcej zabawek niż sam kabel do telefonów ?

 #456715  autor: kowcio
 31 sty 2011, 10:40
Ja obawiam się, że nie wgrasz sam softu do tego telefonu. Niestety.
Nie wiem czy nawet w komisach mają takie coś. Ale pytanie.. Czy to będzie opłacalne??