DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #452085  autor: MK
 10 sty 2011, 15:03
Ciekaw jestem opinii użytkowników nt. telefonu Samsung GT-E2120. Wydaje się, że jest to dość ciekawy model w swojej kategorii cenowej (<200 zł). Jednakże w sieci można natrafić na kilka... nieścisłości, mianowicie:
- jak to jest z bluetoothem w tym modelu? Jest on czy go nie ma?
- jak wygląda kwestia połączenia z komputerem - niby jest USB, ale podobno trzeba się trochę nagimnastykować, by skutecznie podłączyć się do komputera;
- czy ten telefon ma możliwość ustawienia własnych, zgranych z komputera, dzwonków mp3?
- czy ten fon posiada funkcję Mobile Tracker? I jeśli tak to czy ona faktycznie zdaje egzamin?

Będę wdzięczny za odpowiedź na powyższe pytania jak i podzielenie się wszelkimi innymi uwagami nt. tego telefonu.

Pozdrawiam!

 #453048  autor: kowcio
 14 sty 2011, 20:44
MK pisze:- jak to jest z bluetoothem w tym modelu? Jest on czy go nie ma?
Mnie się wydaje że jest, ale widzę skrajne informacje o tym modelu w Internecie :-/
MK pisze:- jak wygląda kwestia połączenia z komputerem - niby jest USB, ale podobno trzeba się trochę nagimnastykować, by skutecznie podłączyć się do komputera;
Nie powinno być problemów, jeśli będzie włożona karta pamieci (wtedy komputer powinien bez sterowników widzieć kartę pamięci jako dysk flash). Ale czy ten model też ma wsparcie na USB tego też nie wiadomo. Kabla na pewno nie ma w pudełku..
MK pisze:- czy ten telefon ma możliwość ustawienia własnych, zgranych z komputera, dzwonków mp3?
Owszem
MK pisze: czy ten fon posiada funkcję Mobile Tracker? I jeśli tak to czy ona faktycznie zdaje egzamin?
Niby posiada. Polega to na tym, że jak włożysz do tego telefonu inną kartę SIM niż Twoja, to telefon potajemnie wysyła SMS pod wcześniej zdefiniowany numer SMS z taką informacją (i nie wiem czy do tego numer IMEI nie jest dodawany).

 #453051  autor: maniek89
 14 sty 2011, 20:52
Jesli ma ten bluetooth mozna ewentualnie kupic nadajnik do kompa i przyda sie w przyszlosci do innych telefonow