DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #425789  autor: mluk
 28 sie 2010, 12:26
Mam problem z modelem e530. Posiadam go juz kilka lat, pare miesiecy temu bez zadnego powodu ani ingerencji w soft przestaly sie odzywac sygnaly sms oraz alarm. Po prostu gdy dostaje smsa lub wchodze w menu wyboru sygnalu sms slysze cisze, to samo jest z alarmem. Wczoraj znalazlem w necie jakis kod na reset pamieci. wpisalem, przywrocilo mi ustawienia fabryczne, pokasowalo zawartosc karty i o dziwo smsy i alarm zaczely chodzic normalnie. Niestety po kilku godzinach znowu przestaly sie odzywac. jednal gdy zalaczam tryb cichy i wchodze w menu wyboru sygnalu sms to wtedy slysze ich brzmienie w podgladzie.

 #425911  autor: kowcio
 29 sie 2010, 11:04
Idź do serwisu i poproś o wgranie nowego oprogramowania. Coś się pokićkało i nie działa tak jak powinno. Dobrze, ze wpisałeś ten kod, bo wiadomo, że głośnik jest sprawny i to wina oprogramowania.
Koszt takiej usługi to kilkadziesiąt złotych (myślę, że do 30, góra 40-50 PLN).

 #425936  autor: mluk
 29 sie 2010, 12:22
Dzieki za odpowiedz. Czy istnieje jednak mozliwosc zrobienia tego samodzielnie? Telefon jest wart doslownie grosze, dlatego naprawa chocby za 30 zl jest malo oplacalna.

 #425979  autor: kowcio
 29 sie 2010, 14:44
Jeśli masz USB to być moze tak, ale ja niestety aż tak dobrze się na tym nie znam, więc niestety nie pomogę Ci. Może ktoś inny miał do czynienia z takim czymś i Ci pomoże. Być moze w google znajdziesz jakies instrukcje.