DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #414485  autor: Maniiiek
 02 lip 2010, 17:03
Witam. Miałem świetny telefon: b2100 lecz spodobał się komuś innemu i już go nie mam :evil:
A, że spodobała mi się jego pancerność to zakupiłem tańszy E1140B. Niestety podczas zabawy w ustawieniach włączyłem pasek skrótów... i okazało się, że samsung skopał oprogramowanie. Nie mogę wejść do menu, bo środkowy przycisk zatwierdza teraz opcje z paska skrótów. Na szczęście na pasku umieściłem takie rzeczy jak radio i internet, wiadomości i kontakty, a latarkę da się uruchomić ok+strzałka w gorę. Jednak zostałem bez gierek (mała strata) stopera, kalkulatora, BT i wielu innych opcji. Fakt, że do menu wejść nie mogę też jest irytujący. Czy znacie jakaś kombinacje klawiszy odpowiedzialną za twardy reset w samsungu? A może jakieś inne rozwiązanie tego problemu? Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2010, 18:51 przez Maniiiek, łącznie zmieniany 1 raz.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #414541  autor: kowcio
 02 lip 2010, 22:17
Spróbuj wpisać kod: *2767*3855#

Możesz napisać maila do Samsunga żeby zwrócili na to uwagę.
Wszystkie dane z telefonu zostaną usunięte.

;)

 #414626  autor: Maniiiek
 03 lip 2010, 15:26
kowcio, Dzięki. Akurat w tym telefonie to za dużo danych nie ma, co najwyżej kontakty i sms-y a te pierwsze zawsze na karcie zapisuje.

Zadzwoniłem do nich, bo i tak pewnie e-maila by nie przeczytali. Problem znany i już wyszła poprawiona wersja software

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.