DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #54289  autor: tomiboss2006
 16 lut 2006, 22:00
kupilem neidawno w komisie nowke i wszytsko jest ok tylko mam problem z ladowaniem :P otoz nieladuje sie:P sciagam ta zaslepke z dolu i wkladam wtyczke i nic :P druga sparwa ze ta wtyczka i tak siedzi tak sobie :P (zeby ja wyjac czeba dwa cycki scisnac i wysunac a tu moge spokojnie bez tego wyciganac) no ale chyab dobrze siedzi bo dalej wicisnac sie nieda :P no i kurde nieladuje sie. telefon jest z angli i ma przejsciwoke na nasze gniazdka i neiwiem czy moze w tym problem??? gdzie by to pojsc i sprawdzic ? w sotaecznosci musze ejchac do gosci ale mam tam 100 kilosow do niego wiec moze mi cos poradzicie. w instrukcji pisze za ta ladowarka ma meic jakeis diody informujace o stanie naladowania bateri ale na niej nic niema :P

help me please

gdzie moglbym sie sptac o takie przejsiowki jezeli ta jest wadliwa
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2006, 19:26 przez tomiboss2006, łącznie zmieniany 1 raz.

 #54298  autor: deejay
 16 lut 2006, 22:12
poprostu masz nieorginalną ładowarkę a do tego modelu jest akurat nowy model ładowarki o mniejszej i węższej końcowce taką trzeba zdobyc :)

 #54307  autor: tomiboss2006
 16 lut 2006, 22:29
nie no niemozliwe przeciez telefon jest z angielskiego orange :P wiec jak dodawali do pudelka ta ladowarke to musi gadac :P

a jaka jest ta nowa ladowarka masz moze linka do niej? moze na allegro jest? cena?

dzieki

[ Dodano: 2006-02-16, 22:33 ]
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86689739

taka mam ladowarke, oczywiscie koncowka inna

mam nadzieje ze to tylko przejsciowka dupna wtedy to bedzie tylko wydatek 5 zlotych

oby

 #54324  autor: deejay
 16 lut 2006, 23:27
orginalna ładowarka to taka która ma ten żółty na zdjęciu trójkącik jako biały i który świeci na czerono jak ładuje się

 #54523  autor: tomiboss2006
 17 lut 2006, 20:47
heheh ta ladowarka miala zolty trojkacik ale to byla naklejka :)

co ciekawe probowalem inne ladowarki samsunga i nic :)

az tu okazalo sie ze jest podbno calkiem inna ladowarka z wiekszym "dziubkiem" i dziala :D

deejay --> miales wiec racje :)

ale dalej nierozumiem czemu daja te ladowarki jak niepasuja :|

gosc z kimisu mial caly pakiet smsungow e530 z tymi zlymi ladowarkami :P