DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #378253  autor: Rilla
 03 sty 2010, 04:33
Witam,
Chcę sprzedać swój poprzedni telefon - Samsunga SGH-E380, ale nie wiem na ile mogłabym go wycenić (allegro średnio pomocne w tej kwestii).

Ma dwa lata, jest w stanie bardzo dobrym - żadnych zniszczeń, klapka nie "lata" - trzyma się mocno, nic nie skrzypi, ma tylko lekko wytarty tył (bardzo charakterystyczny dla tego telefonu) i troszkę odrapane klawisze (ale, że literki na nich nie są "namalowane", to są w pełni widoczne jak od nowości, tylko lakier na wierzchu jest starty na kilku klawiszach). Jest też w pełni sprawny i ma nie zajechaną baterię (ok. 2-3 dni trzyma spokojnie). Do tego mam wszystko co jest w zestawie: słuchawki z mikrofonem, ładowarkę, pudełko ze wszystkimi papierami itp., a mogę ewentualnie dorzucić do tego adapter bluetooth do kompa, dzięki któremu nie trzeba kabelka do przerzucania plików.

Za ile mogłabym go sprzedać?

 #378261  autor: kowcio
 03 sty 2010, 11:25
Ja bym pierw dał 150 PLN (ale piękną aukcję zrób, dużo czytelnych zdjęć itd- zdjęcia za darmo wstawisz na www.aukcjoner.net ) i jak nie pójdzie, to po 2 tyg daj go za 120 PLN... Chyba, że będziesz trzymała go za 150 PLN cały czas aż ktoś kupi.
Spróbuj ;-)