DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #48245  autor: Bobb
 24 sty 2006, 21:33
Napiszcie mi co sadzicie o tym telefonie. Moja dziewczyna zastanawia sie nad nim. Bardzo jej sie podoba wizulanie. Od was chcialbym sie dowiedziec jak sten telefon sie psisuje w praktyce. Czy mechanzm otwierania sie nie luzuje, jakiej jakosci sa zdjecia i ogolnie czy warto go zakupic. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich z forum o Samsungach!
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2006, 19:53 przez Bobb, łącznie zmieniany 1 raz.

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #48319  autor: Przemek
 25 sty 2006, 10:09
Telefon był do niedawna do wygrania w konkursie Telepolis :D
W sumie wygląd ma fajny mi się podoba.
Co do klapki,temat był już poruszany przy D600 i w sumie wniosek jest taki,że po jakimś tam czasie może tak się stać,ale to w dużej mierze zależy od użytkownika,a skoro to ma być telefon dla dziewczyny,to przypuszczam,że tak wcale nie musi się stać.To tyle jeśli chodzi o pytania.
Generalnie telefon jak dla dziewczyny może być,ale nie wolałaby E350?Ma inny kolor i trochę inaczej wygląda jednak.Jeśli chodzi o E350e wyświetlacz 65k więc żadna rewelacja,ale zły też nie jest,nie ma BT,ale poco jej :-D aparat jest z fleshem więc czemu nie :wink:

 #48378  autor: jaca691
 25 sty 2006, 14:00
Przemek pisze: Generalnie telefon jak dla dziewczyny może być,ale nie wolałaby E350?Ma inny kolor i trochę inaczej wygląda jednak.Jeśli chodzi o E350e wyświetlacz 65k więc żadna rewelacja,ale zły też nie jest,nie ma BT,ale poco jej :-D aparat jest z fleshem więc czemu nie :wink:
A czy roznica miedzy samsungiem e350 a e350e nie jest tylko taka ze ten drugi mam poprostu edge?? jezeli nie to jakie sa jeszcze roznice??

p.s. tez bym chcial wiedziec co sadzicie o samsungu e350e..ale widze ze tu tylu uzytkownikow samsunga ze masakra

 #48384  autor: Przemek
 25 sty 2006, 14:16
Chodziło mi o to,że efekt wizualny jest lepszy dla E350e niż dla 350,a to dla kobiety robi zawsze różnicę 8)
Jak dla mnie to oba te modele są bardzo podobne,ale mi bardziej do gustu przypada jednak E350 :wink:

 #48474  autor: Bobb
 25 sty 2006, 17:08
350e bardziej jej sie podoba. BT nie jest konieczne, bo jest IRDA, szkoda jedynie ze nie ma radia...

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #48489  autor: deejay
 25 sty 2006, 18:00
jakieś głupoty gadacie !!!! samsung E350 i E350E nie rożnią się z wyglądu tylko jeden ma edga a drugi nie a w orange jest tylko z edgem i tyle !!!!!
jak chce radio niech poczeka i juz niedlugo na dniach pojawi sie w Orange E360E, spoko klapka !!! z edgem, radiem, BT, 44MB plus sterowanie mp3 w klapce :)

pozdro

 #48667  autor: Bobb
 25 sty 2006, 23:24
Ale jakbys przeczytal poprzednie postyu zauwazylbys ze juz zostalo powiedziane ze roznia sie obenoscia edge ;) A w jakiej cenie bedzie ten E 360e??

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #50532  autor: Polo
 01 lut 2006, 17:18
Ja chcial bym sie dowiedziec czy ktos posiada instrukcje obslugido E350 oczywiscie po Polsku jesli tak to bede wdzieczny za przeslanie mi jej na [email protected] Ja uwazam ze telefon jest naprawde dobry i nic mu za ta cene nie brakuje

 #50669  autor: Polo
 02 lut 2006, 07:32
Wielkie dyieki za ta instrukcje nie moglem tego nigdzie dostac

Pollo