DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #358468  autor: Forest
 08 wrz 2009, 21:03
Cześć koledzy. Sprawa tyczy się nowej baterii do Samsunga E250 kolegi. Oryginalna bateria już mu pada, trzyma mu jeden dzień. Poprosił mnie, abym mu załatwił nową, najlepiej oryginał, ale z tego co widzę to przynajmniej na Alledrogo, jest problem z dostępnością oryginalnej baterii Samsunga, albo ja nie dowidzę :shock: ;) Może być też zamiennik, ale tyle ich jest, że nie wiadomo co kupić. Nie chcę kupować jakiś akumulatorów 4600 mAh, bo wiem to najgorsza chińska podróba, dlatego chciałbym kupić coś bardziej renomowanej firmy. Więc co polecacie z zamienników bardziej znanych firm? Może coś takiego: http://www.allegro.pl/item722878445_bat ... _e900.html , jakaś BlueStar. Co Wy na to?

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #358489  autor: elrond
 08 wrz 2009, 22:47
Również poszukuję baterii do E250. Początkowo była dość dobra, jednak ostatnio, ma problemy z wytrzymaniem więcej niż dzień.

Co do firm to Blue Star, Forever, Foof to raczej wszystko można wrzucić do jednego worka. W taką ogromną pojemność nie ma co wierzyć, ale z doświadczenia wiem, że te zamienniki powinny przynajmniej przez jakiś czas trzymać lepiej niż zużyty oryginał. Jednak po żadnej z tych firm nie oczekiwałbym cudów.

 #358493  autor: orson_dzi
 08 wrz 2009, 23:10
A może kup na Allegro innego E250, uszkodzonego i weź od niego baterię. Spytaj sprzedawcy, jak wygląda tam sprawa z baterią, na pewno odpiszą jeśli ktoś wyrazi zainteresowanie słabym, a w dodatku jeszcze uszkodzonym telefonem.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #358495  autor: Forest
 08 wrz 2009, 23:20
Chyba kupie tą baterię: http://www.allegro.pl/item736447907_bat ... i_ion.html
Jest najbardziej zbliżona do oryginalnej z E250.

Zabawa w kupowanie używanego telefonu to za długo wszystko trwa i może spowodować niepotrzebne kłopoty bo bateria może też być wydojona ;)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB