DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #329874  autor: peja_87
 17 kwie 2009, 17:29
od pewnego czasu kiedy wykonywalem polaczenie druga osoba mnie nie slyszala. stwierdzilem ze to glosnik i go wymienilem. ale problemu nie rozwiazalem. oprocz tego aparat raz chodzil a raz nie. jednak po odlcazenie tasm aparatu glosnik nagle zaczal normalnie dzialac. czyzby jakies spiecie bylo??
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2009, 10:06 przez peja_87, łącznie zmieniany 1 raz.

 #329999  autor: vinc
 18 kwie 2009, 10:08
Nie tyle spięcie, ale po prostu coś nie łączyło. Jeśli już wszystko dział dobrze to nie ma się czym przejmować ;)

Obrazek

 #330056  autor: peja_87
 18 kwie 2009, 14:30
jak mam sie nie przejmowac? telefon mi nie chula. teraz mam znowu taki problem. wlaczam telefon, loguje sie do sieci a glosnik nie chodzi. musze dopiero mocno naciskac na klawisze numeryczne i po jakims czasie glos wraca. ale pozniej znowu znika zasieg:/:/ co by to moglo byc? ja bym chyba soft obstawil, a wy co myslicie??

 #330126  autor: vinc
 18 kwie 2009, 22:53
peja_87 pisze:telefon mi nie chula. teraz mam znowu taki problem. wlaczam telefon, loguje sie do sieci a glosnik nie chodzi. musze dopiero mocno naciskac na klawisze numeryczne i po jakims czasie glos wraca. ale pozniej znowu znika zasieg:/:/ co by to moglo byc? ja bym chyba soft obstawil, a wy co myslicie??
W takim razie nie jest winny soft, ale coś nie łączy. Wobec tego winny jest sprzęt, a nie oprogramowanie... Jednak profilaktycznie możesz zaktualizować soft ;)

Obrazek

 #330132  autor: peja_87
 18 kwie 2009, 23:12
a mozna taka usterke jakos naprawic? mam jeszce druga plyte glowna ale ona ma inne objawy. otoz po wlaczenie telefonu pojawia sie napis samsung e730 i telefon sie restartuje i tak w koloko. ile kosztue wgranie softu do tego modelu?

 #330161  autor: kowcio
 19 kwie 2009, 09:19
peja_87 pisze:ile kosztue wgranie softu do tego modelu?
Koszt powinien być standardowym czyli od 20 do góra 40 PLN...

 #330230  autor: peja_87
 19 kwie 2009, 19:09
witam ponownie. w telefonie wymienilem baterie na orybinalna i te usterki jakby palcem odjal. no zasieg czasami gubi ale to sporadycznie. czyzby to byla wina baterii?? wczesniej mialem "foof" 3.6V a oryginalna ma 3.5V. jeszcze poobserwuje przez jakis czas i napisze czy wszystko dziala. pozdrawiam
telefon dzial oprocz tego zasiegu, np jak wysle jednego sms-a to drugiego juz nie moge bo brak zasiegu. wie ktos co czym to moze byc spowodowanie? czy moge nalozyc troche cyny na plytke tam gdzie dotyka antena? czy w ten sposob cos wskuram czy kompletrnie zniszcze telefon? poradzcie