DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #328216  autor: adrianet
 08 kwie 2009, 22:06
witam ponownie forumowiczów:)
przytrafil mi sie problem którego nie moge niestety roziwązać. nie mogę połaczyć samsunga ze sluchawką motoroli hs805. tzn laczy sie ale co chwile sie zrywa polączenie potem niby sie samo łączy ale i tak skutecznie uniemożliwia to normalne kożystanie z zestawu sluchawkowego. do tego przycisk rozpoczynania i kończenia połączeń nie działa. z se k550 jest znaczenie lepiej chociaz tez zdażają sie problemy. domyślam sie że to wina słabego softu samsunga. czy gwarancja obejmuje jego zmianę?

 #328218  autor: kowcio
 08 kwie 2009, 22:14
adrianet pisze:czy gwarancja obejmuje jego zmianę?
Tak, ale czy to coś da? Ja powiedziałbym, żebyś lepiej reklamował słuchawkę. Inne łuchawki Jabry oraz Samsunga współpracują z E250 bez żadnych problemów. Obstawiam, ze wina leży po stronie słuchawki. Sam napisałeś, że z SE nie chciała do końca też współpracować.

 #328235  autor: adrianet
 08 kwie 2009, 23:30
problem w tym ze sluchawke juz raz reklamowalem i podobno dzialała im bez problemu. kupilem ja w listopadzie na allegro za pol ceny. z innym samsungiem niechce sie połaczyc za zadne skarby. z wizardem tez ciezko. to prezent dla rodziców na swieta byl:D i teraz sie tym zainteresowalem. kurcze. siostrze kupilem kamerke i tez nie dziala:(