DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #37703  autor: piotras16
 26 gru 2005, 10:56
Jeśli ma ktoś Samsunaga E350E i może mi coś poweidzień na jego temat.To będe wdzięczny!
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2006, 19:53 przez piotras16, łącznie zmieniany 1 raz.

 #37720  autor: deejay
 26 gru 2005, 12:59
elo
ja mam ten fon i wiem wszysko tylko pytaj co cie interesuje ??
pozdro

 #37728  autor: friend
 26 gru 2005, 13:16
bardzo fajny telefon, zdjęcia przyzwoite, mały ale bardzo wygodne klawisze (nawet na moje ogromne paluchy) wszystko jest OK, ale 40 MB to zamało na mp3, więc wogule niekorzystam z tej opcji oraz dziwne skrzypi tylna część obudowy, telefon warty swej ceny i godny polecenia

 #37734  autor: Frasio
 26 gru 2005, 13:42
W listopadowym T-K był jej test, może gdzieś uda ci się kupić. ;)

Obrazek

 #37775  autor: motyleek
 26 gru 2005, 16:34
I tylko zaledwie 40 MB pamięci ...... jestem oszołomiona...:) pozytywnie..;)
 #37905  autor: piotras16
 26 gru 2005, 22:32
Dzięki za wszystkie info.Chyba przy zakupie zdecyduje się na ten model.

[ Dodano: 2005-12-26, 22:59 ]
Jeszcze interesuje mnie ile trzyma bateria??

 #37952  autor: shake
 27 gru 2005, 12:18
Samsung SGH-E350E jest lekki jak piórko - waży zaledwie 75 gramów. Rozsuwana obudowa kryje aparat fotograficzny VGA z funkcją kamery video i odtwarzacz MP3. Trójzakresowy telefon Samsung z rozsuwaną obudową to prawdziwe miniaturowe centrum rozrywki. Jego użytkownik ma do dyspozycji 40 MB wewnętrznej pamięci, może robić zdjęcia, a nawet rejestrować całe sekwencje video z dźwiękiem, a następnie oglądać je na wyświetlaczu w 65.536 kolorach. Telefon obsługuje aplikacje Java, protokół WAP, klienta poczty elektronicznej, transmisję video i MMS-y. Wszelkie dane można z łatwością przesyłać przez złącza USB lub IrDA.

Telefon zaprojektowano tak, by cieszył oko. Jest mały (95x44x21mm) i lekki, ale doskonale leży w dłoni. Ma smukły i dynamiczny kształt, który w połączeniu ze srebrno-czarną kolorystyką nadaje mu zdecydowany i młodzieńczy charakter. Kompaktowy styl, którego nie zakłóca wbudowana antena. Na tylnej ściance obudowy znajduje się obiektyw cyfrowego aparatu fotograficznego VGA. Dzięki diodzie LED pełniącej rolę lampy błyskowej, udają się nawet zdjęcia robione w ciemnym pokoju. Dynamikę ujęć można wzbogacić stosując czterokrotny cyfrowy zoom oraz różne tryby fotografowania oraz dodatkowe efekty.

Wyświetlacz LCD TFT o rozdzielczości 128x160 pikseli umożliwia wyświetlanie obrazu na ekranie o przekątnej 1,66 cala. Ekran zajmujący większość przedniej ścianki telefonu doskonale sprawdza się zarówno jako wizjer aparatu fotograficznego, jak i jako wyświetlacz gotowych zdjęć.

Za pomocą SGH-E350E można rejestrować obrazy ruchome (rejestracja sekwencji wideo). Telefon nagrywa także dźwięk, a zatem może służyć jako w pełni funkcjonalna kamera, pozwalająca utrwalić wybryki przyjaciół.

Mając w kieszeni telefon SGH-E350E można w każdej chwili posłuchać ulubionej muzyki, samemu lub w towarzystwie przyjaciół. Kolekcję utworów zapisaną w 40-megabajtowej pamięci można dowolnie zmieniać i uzupełniać.

SGH-E350E powiadamia o połączeniu jednym z 30 polifonicznych 40-tonowych dzwonków w realistycznym brzmieniu. Transmisja danych odbywa się przez złącza IrDA i USB oraz protokół WAP 2.0. Telefon umożliwia przesyłanie wiadomości multimedialnych MMS oraz pobieranie i uruchamianie gier i aplikacji Java.

WIELKI POWRÓT

Witaj w telepolis.pl [you]
[you] chcesz kupić tusz lub toner do drukarki ??
Jak tak to wejdź na www.stempol.pl i napisz maila
Pozdrawiam [you]

 #38745  autor: rtoip10
 29 gru 2005, 19:07
Witam.
Czy ten fon wzięty w abo z orange ma menu samsunga czy orange menu.

 #38756  autor: Frasio
 29 gru 2005, 19:47
Telefonem z orange menu jest jak na razie tylko Sagem MY X 6-2 ;)

Obrazek

 #38793  autor: piotrz
 29 gru 2005, 20:41
jeszcze jest spv c600 i CHYBA 6680. :wink:

 #40331  autor: motyleek
 03 sty 2006, 18:40
Oj Samsung dobra firma, ja mam c100 i jestem zadowolona tylko on dla mnie za prostyi za nudny!!:P Hi... dobra firma, tylko ze ja na takiego wysuwańca była ostrożna..:P A pozatym ten model nikogo nie urażając mi się nie podoboa, ale przecież każdy ma swoje zdanie:) A i przed kupnem lepiej się dowiedz wszystkiego o tym telefonie żeby potem nie było zdziwnienia:) Sorcia za błędy=*

P.SsS.. "piotrz" wtrące do twojego opisu też że ja mam takie samo zdanie na temat orange "NIESTETY":P
 #50526  autor: Polo
 01 lut 2006, 16:58
Ja mam ten telefon i jesten z niego bardzo zadowolony Telefon jest maly letki i bardzo funkcjonarny ma kamere odtwarzacz MP3 i wielle innych pierdulek kture mi wczesniej czy puzniej sie przydaja jest ok Jesli ktos posiada instrukcje po polsku to basdzo bym prosil poniewaz ja telefon nabylem w angli[/list]