DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #269335  autor: Ghost_Dog
 03 cze 2008, 01:08
Witam użytkowników Samsunga E250,ostatnio zakupiłem koleżance karciochę 1GB KINGSTON MicroSD (sformatowana FAT32) tak aby mogła sobie nagrywać na nią filmiki oraz robić dużo fotek.Problem w tym,że przeleciałem całego manual'a i nigdzie nie moge się doczytac jak przestawic domyślne miejsce zapisu robionych filmów i zdjęć na kartę pamięci.Telefon ciągle zapisuje w pamięci wew. Nowo zainstalowana karta jest wykrywana przez telefon,tzn na ekranie głównym pojawia się ikona karty oraz przez "Moje pliki" mogę przeglądać kartę i np słuchać z niej MP3.Bawiłem sie nim dość długo ale niestety nie doszukałem się niczego w stylu "Zapisz w.." lub "Preferowany nośnik danych.." itp Czy jest wogóle taka możliwość w tym modelu?

 #269338  autor: babeo
 03 cze 2008, 07:23
Ghost_Dog pisze:.Telefon ciągle zapisuje w pamięci wew
O ile dobrze pamiętam 'taki urok' Samsungów. Nie można inaczej.

 #269341  autor: PingNoMore
 03 cze 2008, 09:13
babeo pisze:O ile dobrze pamiętam 'taki urok' Samsungów. Nie można inaczej
Nie we wszystkich. W moim Z720 można ustawic nagrywanie na kartę pamięci. Z tego co przeczytałem w instrukcji E250 to nie ma takiej opcji.