DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #251058  autor: piterpiotr1989
 13 lut 2008, 21:36
Witam. Mam do was 3 pytania na temat samsunga E250
1. Jak rozsuwam telefon i jestem na tapecie to jak wcisnę klawisz ok/i to zaraz łączy mi sie z internetem! jak można to wyłączyć?
2. Mam problem z wysyłaniem mms. Zainstalowałem konfiguracje i nadal nie mogę wysyłać tych wiadomości!! Chyba powinno gdzieś się palić informacja na niebiesko o GPRS ale tego nie mam!
3. Jak wchodzę w plik ze zdjęciami to klikam ok na danym zdj i chciałbym żeby można było strzałką w lewo lub prawo przewijać lub cofać na następne zdj. lecz nie mogę tego robić. Gdzie się to ustawia?
Proszę was bardzo o odpowiedzi! z góry pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 22:09 przez piterpiotr1989, łącznie zmieniany 2 razy.

 #251070  autor: elrond
 13 lut 2008, 22:51
piterpiotr1989 pisze:1. Jak rozsuwam telefon i jestem na tapecie to jak wcisnę klawisz ok/i to zaraz łączy mi sie z internetem! jak można to wyłączyć?
Jeśli nie używasz internetu, to w ustawieniach stwórz sobie nowy profil internetowy z błędnymi danymi - wtedy z internetem się nie połączysz.
piterpiotr1989 pisze:2. Mam problem z wysyłaniem mms. Zainstalowałem konfiguracje i nadal nie mogę wysyłać tych wiadomości!! Chyba powinno gdzieś się palić informacja na niebiesko o GPRS ale tego nie mam!
A GPRS skonfigurowany masz?
piterpiotr1989 pisze:3. Jak wchodzę w plik ze zdjęciami to klikam ok na danym zdj i chciałbym żeby można było strzałką w lewo lub prawo przewijać lub cofać na następne zdj. lecz nie mogę tego robić. Gdzie się to ustawia?
Jeśli ta opcja niedziała, to prawdopodobnie nie da się teg nijak włączyć. Moze w innychwersjach softu takie coś jest.

 #251117  autor: piterpiotr1989
 14 lut 2008, 14:21
A GPRS skonfigurowany masz?

no nie wiem jak to sie robi! moze opiszesz mi zgodnie co i jak mam robić żeby to skonfigurować! zeby działało! pozdrawiam

 #251121  autor: elrond
 14 lut 2008, 14:25
Myślę, że TO powinno pomóc. Być moze już tego używałeś. Żeby działały MMSy musisz też skonfigurować GPRS.

 #251174  autor: piterpiotr1989
 14 lut 2008, 17:58
a jak sie konfiguruje mms w tym telefonie?? prosze pomóż

 #251176  autor: elrond
 14 lut 2008, 18:21
No przecież napisałem :wink:

Tutaj jest link: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... ja_zdalna/

Z listy wybierasz producenta: "Samsung", niżej model: "E250", i usługę: najpierw możesz wybrać "wap gprs". Wpisujesz numer i wysyłasz. Po chwili dojdą Ci ustawienia, telefon poprosi o PIN - wpiszesz 1234 i gotowe.
Później z listy usług wybierasz "mms", znów wpisujesz numer i wysyłasz do siebie.

Trudne? Łatwiej się nie da :wink: Ma działać.

 #251245  autor: piterpiotr1989
 14 lut 2008, 22:25
dobrze zrobiłem tak:-) a jak zaczynam wysyłać mms-s to pisze ze wysyła i po chwili sie wyłącza! i ta moja wiadomość zostaje w skrzynce nadawczej! jak chce najechać na te wiadomośc to wyskakuje mi takie coś jak "stop" ??? moze ja nie umiem wysyłać mms z tego telefonu?? a moze coś jest nie tak! poradz mi prosze! pozdrawiam


aaaaa i jak wchodze w internet to wyskakuje mio błąd tansmisji GPRS i pyta sie czy połaczyć z GSM?? to coś nie tak mam z GPRS-em heee ciekawe co tam trzeba jeszcze zrobić
pomocy! heee

 #251255  autor: elrond
 14 lut 2008, 23:02
A ja proponuję po prostu się przejść do salonu - jeśli oczywiście telefon był kupowany w Plusie. Bo tak na odległość ciężko stwierdzić co jest powodem. Jeśli jest wszystko poustawiane powinno działać.

Mozesz spróbować jeszcze wejść w profile internetowe (prawdopodobnie w ustawianiach telefonu to będzie) i w ustawienia MMS (chyba ustawienia w menu 'wiadomości') i popatrzeć czy masz zaznaczone odpowiednie profile. Bo moze je zainstalowałeś ale nie aktywowałeś...