DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #227597  autor: gosienka0908
 16 paź 2007, 18:14
Witam.! Mam problem...tylko nie wiem czy z telefonem, czy z kablem USB. Kupilam kabel na allegro i pisalo ze jest kompatybilny z moim modelem tela. Sciagnelam z neta program do przesylania plikow: Samsung PC Studio II 2.0 PIMS & File Manager. I kiedy wlaczam program pokazuja mi sie nastepujace komunikaty: "Cannot open port and this program is turned to offline mode. Turn to online". A pozniej : "Confirm connection COM1." :? :? :? :? :? . Co mam zrobic, zebym normalnie mogla przeslac mp3 na tel.??? Pomozcie prosze. Jakies wskazowki.... :?: :?:

 #228130  autor: gosienka0908
 19 paź 2007, 13:05
zainstalowalam a system teraz nie wykrywa tela :((( blagam napiszcie krok po kroku co mam robic..

 #228149  autor: PingNoMore
 19 paź 2007, 15:14
Podłącz telefon do komputer i włącz program PC Studio. Wejdź w opcje i zobacz czy przy wborze portu COM masz zaznaczoną opcję autdetekcji.

 #228655  autor: gosienka0908
 21 paź 2007, 13:28
komp wykrywa mi juz tela, pisze ze sprzet jest gotowy do uzycia, ale jak wlaczam Samsung PC studio to znowu wyskakuja te same informacje, "turn to online" , a jak klikam "Re" zeby cokolwiek przeslac to znowu to samo " confirm connection COM 1" ;/;/;/;/

 #234955  autor: Qger
 22 lis 2007, 18:00
Witam, też mam problem z podłączeniem mojegos samsunga e720 do komputera, caly czas w programie wywala mi "Confirm connection COM1" i kompletenie nie wiem o co z tym chodzi, może ktos z was jest w stanie odpowiedzieć co mamy zrobić żeby wszystko działało i dało sie przerzucać różne rzeczy na komórkę. Pozdrawiam

 #235204  autor: gosienka0908
 23 lis 2007, 22:05
ja już zwatpilam. ;p przeczytalam wszystkie tematy na forach o tym telu i wszyscy maja ten sam problen, a nikt nie wie jak to naprawic ;/ zycze powodzenia w znalezieniu rozwiazania ;p;p pzdr.