DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #222925  autor: Shila
 23 wrz 2007, 22:08
Mam taki problem ze w ogole nie moge odbierac mmsow. Telefon kupilam za granicą, ale teraz normalnie jestem w Polsce i mam swoja karte z mixplusa tam wlozoną. Przychodzi mi MMS.. daje odczyt/pobierz i pisze : NIE MOZNA POBRAC MMS :/
Zupelnie nie wiem jak tu sie ustawia gprs, bo np w Sagemie moim starym pisalo na gorze GPRS. Ino gprsa mam wlaczonego.. patrzylam tez na konfiguracje automatyczna tego modelu, ale przychodzi sms ktorego nie moge odczytac :/
W ustawieniach wpisalam sobie mms plusgsm, adres dalam mms.plusgsm.pl:8002 ale nie dziala nic.. w ogole w ustawieniach mam duzo tych ustawien mms, bo jest Virgin mms, virgin gprs, vodafone, o2 itd.. i tam sie nic nie wybiera zeby zaznaczyc z ktorego chce sie korzystac..

Mam metlik, ktos umie pomoc? :)

Telepolis.pl

 #222931  autor: Shila
 23 wrz 2007, 22:18
Nie działa, probowałam. Nie podawajcie mi strony plusa bo probowalam manualne i zdalne ustawienia to zdalne nie dochodza, tzn przychodzi sms i pisze : niezgodna wiadomosc. manualne rowniez nie dzialaja..

Telepolis.pl

 #222942  autor: przemek910
 23 wrz 2007, 22:43
wgraj polski soft, widocznie któryś profil jest na stałe ustawiony [mogę się mylić]

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #222983  autor: PingNoMore
 24 wrz 2007, 10:07
Usuń wszystkie niepotrzebne profile. Dopiero po tym wgraj ustawienia z Plusa.

 #222999  autor: Shila
 24 wrz 2007, 11:15
Skasowalam wszystkie, zostawilam tylko plus mms i plus wap.. GPRS w sieci jest wlaczony bo jak daje na aktywne uslugi to widnieje tam.. ale teraz pisze ze USLUGA MMS NIEDOSTEPNA :/ Zaczyna mnie to juz denerwować :/
Ps. Mam polski soft

Telepolis.pl

 #223004  autor: PingNoMore
 24 wrz 2007, 12:34
A masz aktywowaną usługę MMS?

 #223061  autor: Shila
 24 wrz 2007, 18:13
tak :) mam aktywowaną i juz nikt nie wie co jest grane.. chyba pojde do salonu niech mi to zrobią :P

Telepolis.pl