DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #204744  autor: MADMAX
 21 lip 2007, 23:40
Witam

Osoby zorientowane powinny kojarzyć aplikację GINGER. Jest to popularny rozkład jazdy. O ile nie miałem problemu z instalacją programu na kilku telefonach różnych marek o tyle na Samsungu E900 jakoś nie chce chodzić niezależnie gdzie i jak to wrzucę (czyli czy sam plik .jar czy łącznie z .jad itd.)
Próba odpalenia aplikacji powoduje pojawieniem się komunikatu "nieobsługiwany format pliku". Jak to? Samsungi nie obsługują plików typu .jar? :shock:
Wydaje się to niewiarygodne dlatego sądzę, że wina stoi po mojej stronie.

Oto jak wygląda to w programie PC STUDIO 3:

Obrazek

Co robię nie tak?

Pozdrawiam
 #220696  autor: gylus
 13 wrz 2007, 10:31
ja mam taki sam problem tylko ze z kazda aplikacja jaka chce wrzucic na telefon E250 jak to rozwiazac Prosze pomozcie

[ Dodano: 2007-09-13, 10:32 ]
gylus

 #220710  autor: PingNoMore
 13 wrz 2007, 11:56
Samsungi nie obsługują wgrywania aplikacji Java po kablu czy przez BT. Można to zrobić, ale trzeba wgrać np. modyfikowany soft i trochę pokombinować. Z tego co wiem to dopiero model U600 umożliwia wgrywanie po kablu.

 #220719  autor: MADMAX
 13 wrz 2007, 12:37
Ach, zupełnie zapomniałem o tym wątku :)

Co się okazało, "wystarczy" wstukać "tajny kod" który odpala z pozycji telefonu menu instalacyjne. Następnie jeszcze trza wpisać jakąś serię cyfr. Wtedy wybiaramy interesujący nas soft, który wrzuciliśmy na telefon i voila :)
Głupota na maksa i utrudnianie życia użytkownikowi Samsunga :? Jakby nie można tego było zrobić w tradycyjny, normalny sposób... :|
Zupełnie nie rozumiem jak można było spaprać tak prostą rzecz jak instalację pliczków w JAVIE.

Pozdrawiam