DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #211920  autor: agusia0tiara
 13 sie 2007, 12:11
Mam ten telefonik od 8 sierpnia. Kupiłam go w anglii za 60 funtów czyli około 350 zł. Opłacało się. No oczywiście musiałam zdjąć sim-locka bo jak by to było...Telefonik bardzo mi się podoba tylko chciałabym zrzucić sobie zdjęcia z fona na kompa ale zabardzo nie wiem jak. słyszałam o tym że można przesyłać z fonika na kompa za pomocą bluetooth ale mój komputer go nie posiada. Chyba muszę kupić jakiś kabelek nie? Proszę o odp...:* :D

agusia0tiara

 #212434  autor: bang_gang
 14 sie 2007, 20:06
Tak. Musisz mieć kabel (ja mam TEN i sprawuje sie dobrze). Plus musisz mieć oprogramowanie (ściągniesz ze strony producenta)

 #213076  autor: babeo
 16 sie 2007, 23:01
Przeglądam sobie różne aukcje i widzę, że niektóre aparaty mają nazwa operatora na wyświetlaczu u góry, a inne na dole. Od czego to zależy?

 #213077  autor: Kaczy
 16 sie 2007, 23:06
Pewno w tym Samsungu jest taka opcja, gdzie ma się to pojawiać. Ja np. w d600 tak mam - że moze być napis na dole albo u góry wyświetlacza. Albo może go w ogóle nie być :)

...::: Made for loneliness :::...

 #237784  autor: mikolajko
 06 gru 2007, 20:04
Forest pisze:
kicha pisze:5. Czy pasek menu po lewej stronie ekranu da się usunąć?
Telefon jest pewnie z Orange? Nie da się tego usunąć.
Wcale nie. Mam samsunga e-250 z orange i mogę usunąć ten pasek. Wystarczy wejść w ustawienia wyświetlacza, menu startowe i po prostu wyłączyć :)

 #260094  autor: guural7
 04 kwie 2008, 20:57
zeby usunąć logo operatora ktore jest mniej wiecej po srodku tak troche nizej to wystarczy wejsc w ustawienia/wyświtlacz/tekst/pozycja tekstu-wył.

 #279467  autor: obrazek25
 26 lip 2008, 10:54
Ele mam samsunga e250 ok. Polowy roku i mam kilka pytan:
jak zminimalizowac odtwarzacz , co zrobic by odtwarzacz glosniej gral , jak ustawic by zdjecia i filmy zapisywaly sie bezposrednio na karcie pamieci , jak otwierac java w telefonie bez uzywania kompa

[ Dodano: 2008-07-26, 11:03 ]
Musisz kupic kabel usb wejsc ma fonie w menu , ustawienia , telefon , ustawienia usb , pamiec masowa a potem po podlaczeniu go do kompa karta pamieci z fona pojawi ci sie jako dysk wymienny

 #279471  autor: kowcio
 26 lip 2008, 11:19
obrazek25 pisze:jak zminimalizowac odtwarzacz
Nie ma takiej opcji.
obrazek25 pisze:co zrobic by odtwarzacz glosniej gral
Jak gra na full poziomie to jest max, możliwe, ze w Menu Serwisowym da się pogłośnić troszkę.
obrazek25 pisze:jak ustawic by zdjecia i filmy zapisywaly sie bezposrednio na karcie pamieci
Chyba nie zmienisz tego, jak wysyłasz większy plik niż jest pamięci w telefonie- masz pytanie czy zapisać bezpośrednio na karcie pamięci.
obrazek25 pisze:jak otwierac java w telefonie bez uzywania kompa
JAVĘ instaluj najlepiej za pomocą WAP- jak masz na kompie jakiś plik z grą wrzuć go na www.laduj.pl i później zgodnie z instrukcjami pobierz ją przez WAP w telefonie. Tak będzie najlepiej.

 #279509  autor: Marta
 26 lip 2008, 15:00
obrazek25 pisze:gral , jak ustawic by zdjecia i filmy zapisywaly sie bezposrednio na karcie pamieci
Nie ma takiej możliwości.
jak zminimalizowac odtwarzacz
Również nie można.
obrazek25 pisze:jak otwierac java w telefonie bez uzywania kompa
Również nie można. Tutaj masz instrukcję wgrywania javy, ale przez komputer KLIK
obrazek25 pisze:co zrobic by odtwarzacz glosniej gral
Ten filimik powinien ci pomóc KLIK

 #280730  autor: obrazek25
 02 sie 2008, 16:11
Czy mozna w tym fonie wlaczyc basy ?????

 #280737  autor: elrond
 02 sie 2008, 16:38
obrazek25 pisze:Czy mozna w tym fonie wlaczyc basy ?????
O ile się orientuję nie ma on żadnego korektora. Basy ma... tylko że nie na głośniku i w tych tandetnych słuchawkach od zestawu. Jak podłączyłem E250 ze słuchawkami S9 to grało ładnie. I były też basy.

I pytanie ode mnie - potrzebuję podgłośnić dźwięk smsów. Jest on tragicznie cichy i ten problem z tego co widzę, jest znany wszystkim użytkownikom. Wiem też, że w E250 z Orange działa kod *#8999*8378# i w menu serwisowym można te dźwieki trochę podgłośnic. Ale ów kod nie działa na sofcie Plusa... czy jest znany kod wejścia do menu serwisowego, na sofcie Plusa??

 #283909  autor: Breaked
 20 sie 2008, 11:54
Propo tego kodu ; *#8999*8378# tam klioknijcie na 2 opcje (ja mam po angielsku) a wiec H/W test -> 2 Aduio Settings -> i opcja 13 IIS Normal2 -> potem Rx vol. -> i do level 14 od 2500 (jak w filmiku ) do 3500 czytalem ze mozna sam tak mam :P pozdrawiam aha i piszcie jak sie dowiecie czy można zmienić dzwonek sms-a lub zminimalizować muze :)

 #283914  autor: elrond
 20 sie 2008, 12:09
Breaked, ja tak robie i nie widzę jakiejś szczególnej zmiany.... smsy dzwonią jak dzwoniły.

Aha, i udało mi się dzieki życzliwości jednego z użytkowników uzyskać kod do Menu Serwisowego, w sofcie Plusa - *#0206*8378#.

 #284617  autor: apaczi64
 24 sie 2008, 17:09
Witam wszystkich jestem tutaj nowy :) zaczne od razu od rzeczy a wiec miesiac temu rozgladałem sie za nowym telefonem i wpadł mi w oko własnie Samsung SGHE-250 kupiłem go za 299zł w komisie z gwarancja na 24 miesiące lecz znisczyło mi sie pudełko musiałem je wyrzucic mam problem z telefonem otuż gdzy rozmawiam badz go ładuje strasznie szybko w miejscu wsuwanej klawiatuski lecz z tyłu bardzo szybko mi sie nagrzewa jest strzasznie garący po paruminutach i sam mi sie zawiesza wyłasie i włącza sam ponownie bez wzgledu co robie czy pisze smsa czy cos innego stale w tym mijecu jest nagrzany nie wiem co mam z tym zrobic ten telefon nie jest z polski pisze na nim T.Mobile mam tez inna ładowarke z polskim dojsciem do kontaktu nie wiem czemu sie tak robi i bede wdzieczny jesli ktos z was znajdzie odpowiedz na moje pytanie z głory dziekuje i prosze o jak najszybsza odpowiedz :)