DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #192382  autor: radarek1
 13 cze 2007, 19:02
Witam
Właśnie zakupiłem wyzej wspomniany tel. bardzo mi sie podoba, za wyjątkiem małego wyswietlacza. Czy mozna ustawić go w ten sposob zeby przez cały czas wyswietlała ie na nim godzina i ew. informacja jesli ktoś do mnie dzwonił? Sam nie potrafie tego znalezc w ustawieniach (INSTRUKCJE OBSŁUGI PRZEGLĄDAŁEM). Wyswietlacz zewn. podswietlany jest tylko w trakcie ładowania baterii, a gdy kabel zasilający jest odłączony to wyłącza sie po 5 sec.
Czy jest mozliwość podswietlania małego ekrany przez cały czas, tak zeby nie trzeba było sprawdzac na duzym ekranie czy cos sie działo w trakci mojej nieuwagi? Bo jesli to nie mozliwe to mocno sie naciąłem przy zakupie tego telefonu, bo po co mi w takim razie zewnętrzny wyswietlacz skoro jest cały czas wyłączony....?
Jakie są wasze opinie na temat tego telefonu

pozdrawiam
radarek1

 #192387  autor: PingNoMore
 13 cze 2007, 19:13
Godzina powinna wyświetlać się cały czas. Co do informacji, że ktoś dzwonił to chyba nie ma takiej opcji. Trzeba nacisnąć, któryś z bocznych klawiszy i taka informacja się pokaże.