DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #179472  autor: lkotor
 02 maja 2007, 19:01
witam . czy ktoś wie jak to zrobić żeby można było przenieść za pomocą kabla usb na telefon plik np. mp3 większy niż 10mb? jak pożyczyłem od kolegi bluetooth to nie było problemu , wyświetlał się komunikat że pamięć tel. jest niewystarczająca i czy zapisać na karcie pamięci ( mam kingstona 1 gb) . teraz kupiłem sobie kabel usb i pokazuje mi tylko że w telefonie jest za mało wolnego miejsca i się rozłącza . nie ma wyboru karty pamięci .


Poprawiłem nazwę tematu na właściwą.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 13:35 przez lkotor, łącznie zmieniany 1 raz.

 #179474  autor: Irek
 02 maja 2007, 19:03
Jedna prosta rada. Czytnik kart sobie kup.

"And one more thing..."

 #179480  autor: szwozniak
 02 maja 2007, 19:10
Ustaw: Ustawienia -> 2. Telefon -> 8. Ustawienia USB -> Pamięć masowa
Teraz wszystko powinno wgrywać się na kartę.

 #179499  autor: lkotor
 02 maja 2007, 19:45
[quote="szwozniak"]Ustaw: Ustawienia -> 2. Telefon -> 8. Ustawienia USB -> Pamięć masowa
Teraz wszystko powinno wgrywać się na kartę

działa . wielki dzięki . teraz idzie jak przecinak !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 #197575  autor: naarf
 30 cze 2007, 13:23
BLAGAM O POMOC, JUZ MAM DOSC....
CHCE WGRAC NA TELEFON DZWONEK MP3 PRZEZ BLUETOOTH A TEN DZIAD MI PISZE JEST ZA MALO PAMIECI W TELEFONIE i ze mam usunac pliki-jak robie usun to wraca na strone glowna!!! o co chodzi????????? jak czytam opinie, to nikt nie ma z tym problemu .... dodam ze jest nowy i nie mam w nim nic oprocz standardowych mmsow, czyli pamieci ma wystarczajaco duzo, jak