DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #177409  autor: robek23
 25 kwie 2007, 14:17
To będzie mój pierwszy Samsung w historii wiec mam kilka pytań o niego ;) Dla tego co mi na nie odpowie bedzie punkcik pomógł ;)

1. Czy telefon się ładuje jak jest wyłączony?
2. Da rade przewijać pliki dźwiękowe i filmy?
3. Da radę minimalizować odtwarzacz żeby np. pograć w gierki i słuchac muzyki?
4. Wiem że jest aparat VGA, sam mam taki w Nokii 6020.. I zdjecia wychodzą bardzo dobre - więc czy tutaj też będą takie wyraźne czy to zależy od oświetlenia itp.?
5. Widać piksele na wyświetlaczu (z bliska oczywiście, bo z daleka nie widać w żadnym telefonie ;) )
6. Czytałem o problemach z kartami pamięci.. Jakie właśnie te karty są z problemami? :>7.
7. Znowu czytałem że przy zablokowaniu klawiatury jest tylko czarny ekran.. Czy to prawda?
8. Lepsze do niego Bluetooth czy Kabel USB :>
9. I ostatnie pytanie, czy radyjko działa tylko ze słuchawkami czy normalnie?

Dotychczasowo miałem tylko Nokie, wiec dziwne te pytania.. nie znam Samsungów i dlatego sie tak dziwnie pytam :)

 #177420  autor: Gela
 25 kwie 2007, 14:27
robek23 pisze:1. Czy telefon się ładuje jak jest wyłączony?
Tak
2. Da rade przewijać pliki dźwiękowe i filmy?
mp3 i video tak.
robek23 pisze:3. Da radę minimalizować odtwarzacz żeby np. pograć w gierki i słuchac muzyki?
Nie. Możliwe, że wyjdzie na to patch jak np. do D600.
robek23 pisze:4. Wiem że jest aparat VGA, sam mam taki w Nokii 6020.. I zdjecia wychodzą bardzo dobre - więc czy tutaj też będą takie wyraźne czy to zależy od oświetlenia itp.?
zawsze zależy od oświetlania, jak wyjdzie zdjęcie...
robek23 pisze:5. Widać piksele na wyświetlaczu (z bliska oczywiście, bo z daleka nie widać w żadnym telefonie ;) )
Widać
6. Czytałem o problemach z kartami pamięci.. Jakie właśnie te karty są z problemami? :>7.
Akurat z e250 nie ma problemów. 1GB możesz spokojnie Kingstona włożyć. W D600 są z nimi problemy, ale na forum samsung-mobile.pl każdy mówi, że 1GB Kingstone na E250 działa bdb.
robek23 pisze:7. Znowu czytałem że przy zablokowaniu klawiatury jest tylko czarny ekran.. Czy to prawda?
Tak. Przytrzymanie klawisza głośności pooduje pojawienie się zegara z datą, nieodebranym poł itd.
robek23 pisze:8. Lepsze do niego Bluetooth czy Kabel USB :>
Bluetooth sie przydaje do każdego urządzenia z modułem BT. Jeśli jednak nic w domu nie podłączasz do komputera za pomocą Bluetooth, to lepiej jest kupić kabel.
robek23 pisze:9. I ostatnie pytanie, czy radyjko działa tylko ze słuchawkami czy normalnie?
Chyba ze słuchawkami. Antea jest prawdopodobnie w słuchawkach.

 #177435  autor: robek23
 25 kwie 2007, 15:11
Gela pisze:3. Da radę minimalizować odtwarzacz żeby np. pograć w gierki i słuchac muzyki?

Nie. Możliwe, że wyjdzie na to patch jak np. do D600.
trudno ...
Gela pisze:Bluetooth sie przydaje do każdego urządzenia z modułem BT. Jeśli jednak nic w domu nie podłączasz do komputera za pomocą Bluetooth, to lepiej jest kupić kabel.
Ojciec ma też telefon z BT, no ale co jest szybsze BT czy kabel?

 #177445  autor: Gela
 25 kwie 2007, 15:30
Chyba kabel.

 #177471  autor: robek23
 25 kwie 2007, 16:42
A mógłbyś sie dowiedzieć jaki ma transfer mniej więcej to i to :> będzie następny punkcik za poświęcenie sie :)

 #177511  autor: Neutrine Ray
 25 kwie 2007, 18:39
Kabel szybszy i stabilniejszy, nawet nie ma co porownywac. Zwazywszy na to ze E250 ma USB ver.1.1, w zaleznosci od plyty glownej osiagniesz do 200KB/S, przez BT ok 50-60KB.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #177651  autor: robek23
 26 kwie 2007, 12:14
ok ;p jednak wole bt... bo ojciec tez ma i mowi ze dołozy sie;] ale dzieki za info, temat można zamknac

[ Dodano: 2007-04-26, 18:56 ]
albo jeszcze nie :D ile mniej wiecej bateria trzyma przy nie-użytkowaniu, przy zwykłym użytkowaniu (smsy, rozmowy) a ile przy mp3, video itp.?

 #177931  autor: raf3
 27 kwie 2007, 12:59
bt u mnie chodzi bezproblemowo tak wiec polecam :)

[ Dodano: 2007-04-27, 13:03 ]
bateria do najlepszych nie nalezy.jezeli bedziesz czesto korzystal z tel. mp3,smsy,radyjko to codzienne ladowanie masz jak w banku. :( najdluzej wytrzymala mi okolo 3 dni.

Raf

 #177945  autor: robek23
 27 kwie 2007, 13:46
raf3 pisze:bateria do najlepszych nie nalezy.jezeli bedziesz czesto korzystal z tel. mp3,smsy,radyjko to codzienne ladowanie masz jak w banku. :( najdluzej wytrzymala mi okolo 3 dni.

cienizna, najgorzej jak na jakaś wycieczke czy coś takiego pojade... jestem przyzwyczajnony do tego że moja nokia trzyma 6-8 dni ( a ma 1 rok ;p)

 #179312  autor: Banisz
 02 maja 2007, 00:23
nie wiem czy wiecie jak mi pomóc ale mam pytanie. Dlaczego chcąc nagrać film mam obraz do góry nogami ?? nie wiem jak to zmienić :/

 #179321  autor: PingNoMore
 02 maja 2007, 08:13
Banisz pisze:nie wiem czy wiecie jak mi pomóc ale mam pytanie. Dlaczego chcąc nagrać film mam obraz do góry nogami ?? nie wiem jak to zmienić :/
Z boku telefonu masz taki długi przycisk do regulowania głośności. Trzeba nacisnąć ten, który służy do jej podniesienia i obraz się obróci :)

 #179569  autor: Banisz
 02 maja 2007, 22:45
nooo działa hehe już myślałem że czegoś dostane. Dzięki PingNoMore. A jeszcze mam jedno pytanie : wcześniej jak nagrywałem filmy to nagrywały mi się po jakieś 17 sekund a teraz jak nagrywam to idzie po 50 sekund. Da się jakoś ustawić czas nagrywania ?

 #179616  autor: PingNoMore
 03 maja 2007, 09:53
Bardzo mozliwe ze zalezy to od ustawionej rozdzielczosci nagrywania. Rozdzielczosc zmieniasz klawiszem nr 2
 #231157  autor: iskra
 03 lis 2007, 11:30
9. I ostatnie pytanie, czy radyjko działa tylko ze słuchawkami czy normalnie?

bez sluchawek nie dziala natomiast jesli wlozysz sluchawki a potem w opcjach radia dasz włącz głośnik bedzie działać normalnie

 #251818  autor: ChwileUlotne
 17 lut 2008, 16:09
Mam takie pytanie: koleś ma do sprzedania z pękniętym wyświetlaczem samsunga e- 250 za 30zł bo potrzebuje kasy na nowy telefon. Mówi mi, że trochę słabo widać, ale np. sms bez problemu odczytam. I moje pytanie brzmi czy można kupić nowy wyświetlacz do tego samsunga i jakie były by mniej więcej koszta? Jak ktoś się orientuje w tych sprawach to niech odpowie :wink:

 #251834  autor: Prometo
 17 lut 2008, 22:06
ChwileUlotne pisze:I moje pytanie brzmi czy można kupić nowy wyświetlacz do tego samsunga i jakie były by mniej więcej koszta? Jak ktoś się orientuje w tych sprawach to niech odpowie :wink:
Zobacz np. tutaj .

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl