DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

 #855791  autor: Mario1234
 12 mar 2016, 12:43
Granie na Czekanie umila czas dzwoniącym do Ciebie - w trakcie oczekiwania na połączenie usłyszą wybraną przez Ciebie muzykę z Youtube zamiast standardowego nudnego sygnału. :wink:
Wejdź, wklej link do wybranej piosenki z Youtube i gotowe. :D
http://bily.pl/CTdmZ
 #888993  autor: drzewik
 28 wrz 2016, 09:20
Powiem szczerze, że nie za bardzo mi się to podoba. Ktoś ustawi sobie jakąś muzyke, a ten kto do niego dzwoni, może akurat tego rodzaju muzyki nie lubić. I podchodzi sie do takiej rozmowy w sposób negatywny. Zresztą chyba większość ludzi przyzwyczaiła się do tradycyjnych dzwonków. Ludzie obawiają się też, czy za takie połączenia nie trzeba ekstra płacić:)

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro
 #906848  autor: konradq1
 24 sty 2017, 12:13
i też nie pasuje to do każdej rozmowy. Jak np dzwoni do Ciebie szef, albo jak masz swoja firmę i dzwoni ważny klient. to jest spoko opcja ale dla gimnazjum albo liceum, oczywiście nikogo w tym momencie nie obrażam.
 #910216  autor: neoptb
 09 lut 2017, 08:39
Gdyby jakość odtwarzanego dźwięku w tym graniu na czekanie była lepsza, miało by to ręce i nogi. A tak to słychać same wysokie tony przeważnie i szumy. Czyli wkur**a strasznie. ;)

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)
 #910332  autor: Niezgodna7
 09 lut 2017, 19:18
1. Barachło na czekanie.
2. Jakość tragedia.
3. To powinno dzwonić, ale temu, co to to włączył — jako sygnał dzwonienia!

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #910334  autor: bazooka
 09 lut 2017, 19:40
To ja tu odpowiem na to marudzenie, przede wszystkim Karola - wyżej. :-D
Od półtora roku daję zarobić 2-ke miesięcznie Pomarańczy za to halogranie.orange.pl
Wgrałem sobie SAM, to co mnie powaliło jak kiedyś dzwoniłem do znajomego - odkąd to mam reakcje są bardzo pozytywne...szumów oczywiście nie wyeliminujemy, no ale tutaj akurat to nie przeszkadza :)

Proszę podzielę się: KLIK
 #910338  autor: Niezgodna7
 09 lut 2017, 20:11
Ucha też nie masz? haha
Barachło, w dodatku płatne.
Skrócić o głowę!

PS.
Blog Orange zniszczyli — odchodzę stamtąd za taki chamski numer.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #910344  autor: bazooka
 09 lut 2017, 20:39
Masz nasz.orange.pl, marudo...
A idź se... - do klucza...będziesz miał lepiej i taniej i w dwóch językach :)
 #910346  autor: Niezgodna7
 09 lut 2017, 20:48
a Ciebie giez ukąsił? facet, coś Ci po głowie łazi... głowa do góry, są rozwody....

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #910352  autor: bazooka
 09 lut 2017, 21:07
Facet, poczytaj siebie - ostatnio z krytyką Ci do twarzy... trzeba dostrzegać pozytywy - ja tam w O. tylko trzymam numer i ze skarbony schodzę :)
 #918627  autor: paulides
 31 mar 2017, 13:22
Mario1234 pisze:Granie na Czekanie umila czas dzwoniącym do Ciebie - w trakcie oczekiwania na połączenie usłyszą wybraną przez Ciebie muzykę z Youtube zamiast standardowego nudnego sygnału. :wink:
Wejdź, wklej link do wybranej piosenki z Youtube i gotowe. :D
http://bily.pl/CTdmZ
Wkurza mnie taka muzyczka. Trzeszczy, buczy i rozprasza. Potem ktoś odbiera, a ty jesteś tak rozkojarzony, że nie wiesz po co w ogóle dzwonisz.

Człowiek nie jest w Nieskończoności jedyną istotą obdarzoną rozumem. / Tesla