DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

 #703834  autor: seybr2k1
 13 mar 2014, 11:20
Panowie i Panie. Ostatnio nagrałem kolegę podczas trzech pokazów. Kwestia podłożenia trzech kawałków.
Był przebrany:
1. Policjanta
2. Wampira
3. USA żołnierza.

Pod policjanta w zasadzie mam kawałek, nawet pod żołnierza. Gorzej z wampirem, żeby było to jakoś tematycznie.

Film zapowiada się tak. Zaczyna kawałkiem elektro (choć jak ktoś tu maj jakieś propozycje, chętnie przesłucham). Wchodzi do lokalu, dalej idzie się ubiera, schodzi i zaczyna pokaz. Potem była mała przerwa. Przebrał się za wampira. Na koniec będzie przejście w inne miejsce, gdzie miał pokaz żołnierza.

Jeżeli macie jakieś propozycje muzyczne do tych kreacji, chętnie przesłucham. Jak coś wam wpada w ucho i stwierdzacie że się nadaje. Był to pokaz na 8 dzień marca. tyle estrogenu w powietrzu dawno nie czułem. Panie dobrze się bawiły. Tyle kobiet w jednym miejscu bez samców dawni nie widziałem.

 #703839  autor: KR2615
 13 mar 2014, 12:02
Co bierzesz? Musi być mocne skoro trzyma Cię już 5-ty dzień (tak, 8my marca dawno już był : )

 #703884  autor: seybr2k1
 13 mar 2014, 17:00
Nic kur.... Wiedziałem że tak durny post poleci.

Robię dla kolegi film reklamowy na YT. On zawodowo zajmuje się tym fachem. W zasadzie znalazłem już produkcje.