DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

 #822695  autor: Rebeliant
 11 wrz 2015, 20:31
Ja mam sporo płyt, cały regał, dużo "perełek".

Dużo pisaliście o klasyce, ale przewijały się tam głównie warszawskie składy, a wcześniej byli jeszcze Liroy, Wzgórze Ya-Pa-3, Kaliber 44. Z mniej znanych Trails X, Born Juices, 3X klan, 1kH. Później Molesta, ZIP-y, Grammatik. Z bardziej rozpropagowanych warto wspomnieć o Fenomenie, Płomieniu 81, Slums Attaku. Na pewno warto sprawdzić klasykę oraz O.S.T.R, solówki Eldoki.

Hip-Hop vs Rap. HH to kultura czterech elementów, w skład której wchodzi muzyka rap. Rap można nazwać hip-hopem. Analogicznie sztuka też składa się z np. malarstwa, rzeźby etc., ale każdą z tych dziedzin można określić mianownikiem sztuka.

Co do Centrum Strony, to w pełni moje klimaty. :-) Mogę polecić Sensiego z Hurragunu i Wojtasa z WYP3. Znawcom tematu nie trzeba przedstawiać. Zna ktoś jakieś ciekawe boombapowe produkcje?