DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

 #505816  autor: orson_dzi
 28 wrz 2011, 23:07
wojciech pisze:hd201 właśnie głównie zmniejszenie 'miękkości' basu mi się na uszy rzuciło :)
To wina słuchawek. Powtórzę Ci zdanie ludzi walniętych na punkcie słuchawek tak, jak ja mam z telefonami :P . HD201, to jest zło wcielone. Mają tak wynaturzony bas, że posiadacze bez porównania z innymi mają wyrobione zdanie, że są to cudowne słuchawki, z pięknym basem, a tak nie jest. Później każde inne słuchawki mają za mało basu, bo grają dużo bardziej naturalnie.

Odnośnie słuchawek polecam forum mp3store.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #505823  autor: user_delete19
 28 wrz 2011, 23:37
orson_dzi pisze:To wina słuchawek. Powtórzę Ci zdanie ludzi walniętych na punkcie słuchawek tak, jak ja mam z telefonami . HD201, to jest zło wcielone.
A, to by wiele wyjaśniało ]:->
orson_dzi pisze:mp3store.
veni,vidi (już jakiś czas temu) ale to powoduje jeszcze większe zagwózdki i wszędzie widzi się tylko CAL to CAL siamto ;)

 #505824  autor: orson_dzi
 28 wrz 2011, 23:46
To jak chcesz, to napisz czego potrzebujesz, za ile, do czego podłączysz i czego będziesz na nich słuchać. Znam kolesia z jednego forum, który poda Ci kilka modeli i wyjaśni dlaczego akurat te ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)