DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

 #425025  autor: kowcio
 24 sie 2010, 19:43
Mam taką do Was prośbę. Szukałem w Google kilka dni i niestety nic nie znalazłem.

Czy ktoś mógłby wrzucić dzwonek, który był w telefonach z sieci Plus? Dzwonek połączeń znalazłem, ale SMS nie.

Mam taką misję i nie mogę nic znaleźć. Dzwonek na SMS jest bardzo krótki i dyskretny. Chyba, ze ktoś ma jakiś inny, podobny, przyjemny i dyskretny dźwięk na wiadomość SMS?

 #425037  autor: mnkowalski
 24 sie 2010, 20:14
Kowcio poszukaj na stronie www.zedge.net sam kiedyś tam wstawiałem dzwonki z plusa - powinny jeszcze być , opisu nie podam bo to było 2 miesiące temu :D
POZDRO 4 ALL

 #425040  autor: kowcio
 24 sie 2010, 20:24
Niestety też nie mogę znaleźć tam.. O ile Plus Jingiel znalazłem i pobrałem na dysk, tak Plus- wiadomosc.sms nie znalazłem..

 #425047  autor: Marek
 24 sie 2010, 20:43
Czy chodzi o to?

 #425062  autor: kowcio
 24 sie 2010, 21:54
Marek, taaakkk :-) Wielkie dzięki! Wiedziałem, że mogę na Was liczyć. Kiedyś mialem te dźwięki, ale nie wiem gdzie się podziały. z Wave nie da rady "wyciągnąć".

Jeszcze raz: dzięki!