DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #46760  autor: ariels
 20 sty 2006, 19:33
Widzieliscie kto startuje z Polski? Moim zdaniem znowu narobimy tylko wsi. Nie ma, ani jednej fajnej piosenki, no to jeszcze mało powiedziane, tam nie ma nawet, ani jednego dobrego zespołu.

 #46761  autor: Przemek
 20 sty 2006, 19:34
A kto ma brać w niej udział,to jakaś komistja ma wybrać :? może Mandaryna :lol:
 #46762  autor: mol
 20 sty 2006, 19:34
ariels pisze:Widzieliscie kto startuje z Polski? Moim zdaniem znowu narobimy tylko wsi. Nie ma, ani jednej fajnej piosenki, no to jeszcze mało powiedziane, tam nie ma nawet, ani jednego dobrego zespołu.
A kto startuje z PL ?? Bo szczerze mówiąc nie wiem :D

 #46766  autor: ariels
 20 sty 2006, 19:44
Maciej Silski (piosenka "Za karę"), Sławomir Uniatowski ("Kocham Cię"), Agata Torzewska ("Goodbye"), Queens ("I Feel In Love"), Dezire ("Good Girl"), Ha- Dwa-O ("Popatrz na mnie"), Katarzyna Cerekwicka ("Zamilcz"), Katarzyna Moś ("I Wanna Know"), The Jet Set ("How Many People"), Kto To ("Zero do stracenia"), Leonie Kuizenga ("Love Is What We All Need") i Mosqitoo ("Jeżeli jesteś - wołam Cię").
I trójka wspaniałych: Ich troje, Danzel, Queens. No comments.

Wybrane utwory zostaną zaprezentowane na żywo 28 stycznia w Warszawie podczas koncertu pt. "Piosenka dla Europy". Wówczas odbędzie się także głosowanie telewidzów i głosowanie komisji, których łączne wyniki wyłonią polskiego reprezentanta na finał Eurowizji 2006.

Tekst w wiekszosci z wp.pl.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2006, 19:48 przez ariels, łącznie zmieniany 1 raz.

 #46768  autor: mol
 20 sty 2006, 19:47
W sumie to o większości z nich nigdy nie słyszałem...

 #46769  autor: Przemek
 20 sty 2006, 19:47
Nie cierpię polskiej muzyki,w ogóle nie kojarzę nazwisk pewnie i tak jakieś kicze.

 #46770  autor: Vin
 20 sty 2006, 19:49
Błeeee- co to za kicz :?:
Wsi tylko narobimy :|

 #46774  autor: ariels
 20 sty 2006, 20:04
Wie ktos moze czemu startuje Danzel jak to Belg?

 #46775  autor: piotrz
 20 sty 2006, 20:05
o tak!!!!!!! już wygraliśmy ten konkurs! :lol: :smt005 :wink: :wink: :wink: :P :P

 #46784  autor: Rogal
 20 sty 2006, 20:38
Pewnie dalej Ich Troje pojedzie, to chyba najlepszy wybór :-D

 #46787  autor: Przemek
 20 sty 2006, 20:49
Szczerze to wolę już żeby pojechała Doda,zrobi szum,może nawet powalczy o więcej niż ostatnia dziesiątka :P

 #46794  autor: piotrz
 20 sty 2006, 21:06
no ja tam do dody nic nie mam. przynajmniej spiewa ładniej niż mandaryna.i może rzeczywiście by powalczyła o miejsce w pierwszej 10.

 #46800  autor: Klusek
 20 sty 2006, 21:31
Dla tych co się dziwią, że widzą Danzela w eliminacjach
Jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa w Krajowym Finale 51. Konkursu Piosenki Eurowizja - Ateny 2006, który odbędzie się 28 stycznia, jest pochodzący z Belgii wokalista Danzel. Wielu z was zapewne interesuje fakt, dlaczego popularny piosenkarz zdecydował się zaprezentować piosenkę "Undercover", właśnie w polskich eliminacjach? Z odpowiedzią na to pytanie wiąże się pewna historia.


Danzel, podczas zeszłorocznego finału Konkursu Piosenki Eurowizja w Kijowie, występował w Polsce. Piosenkarz, który jest wielkim fanem Eurowizji, wydzwaniał do swojej wytwórni płytowej, by zdobyć informacje na temat ostatecznych wyników.

Podczas jednej z rozmów pracownik firmy zapytał Danzela w formie żartu, dlaczego nie wystąpi w polskich eliminacjach do Eurowizji. Zachęcony świetnym przyjęciem w naszym kraju, postanowił zgłosić swój utwór "Undercover".

"Kocham Polskę! Uważam, że jest to piękne państwo ze wspaniałymi ludźmi, którzy są bardzo przyjacielscy. Znam paru artystów z Polski, m.in. Mandarynę, Kombii, Sidney'a Polaka i Monikę Brodkę" - powiedział wokalista w jednym z wywiadów.

"Dla mnie w Polsce jest najlepsza widownia na świecie! Serio - nie kłamię! Wiedzą, co to znaczy dobra impreza i przy tym są bardzo sympatyczni!".

Danzel, pytany o powód wzięcia udziału w polskich eliminacjach konkursu Eurowizji, podał oczywisty powód.

"To proste, w Belgii nie jestem aż tak popularny jak w Polsce. Chcę się Polakom za to odwdzięczyć" - przyznał piosenkarz.

(INTERIA.PL)

Obrazek
Obrazek

 #46803  autor: Przemek
 20 sty 2006, 21:41
Czyli,że on miałby reprezentować Polskę w Eurowizji?
Głupota,idiotyzm nie chcę tego...

 #46809  autor: Rogal
 20 sty 2006, 21:49
W Belgi niemiał by szans :-D a w Polsce sami wiecie jak jest :-D

 #46811  autor: Przemek
 20 sty 2006, 21:52
Czemu w Belgii nie miałby szans? :shock:
W Polsce większość ludzi sądzi,że co zagraniczne to lepsze (i w sumie większości mają rację)...niedługo jak ktoś będzie miał mniejsze szanse na wygranie u siebie wystartuje w Polsce np.Tatu paranoja,a szalone nastolatki zakochane w tego typu beznadziejnej muzyce nawysyłają sms-y i ktoś kto był raz w Polsce przy okazji trasy koncertowej po biednych krajach Europy pojedzie reprezentować nasz kraj...

 #46816  autor: Rogal
 20 sty 2006, 21:57
Sam powiedział że w Belgi nie jest taki popularny jak w Polsce :wink:
niedługo jak ktoś będzie miał mniejsze szanse na wygranie u siebie wystartuje w Polsce np.Tatu paranoja,a szalone nastolatki zakochane w tego typu beznadziejnej muzyce nawysyłają sms-y i ktoś kto był raz w Polsce przy okazji trasy koncertowej po biednych krajach Europy pojedzie reprezentować nasz kraj...
Poprostu taka jest Polska mętalność :(

 #46819  autor: Klusek
 20 sty 2006, 22:09
Ale co w tym takiego złego, że artysta z poza naszych granic chce reprezentować nasz kraj? Można by się zacząć martwić gdyby ktoś poproszony o to aby reprezentował nasz kraj odmówił twierdząc, że to wstyd i ujma na jego honorze. Nie jest jeszcze powiedziane, że Danzel pojedzie na eurowizje jako reprezentant Polski pomimo wielkiego sprzeciwu Polaków, to właśnie od nas wszystkich zależy czy chcemy go tam wiedzieć czy nie, jak zdecyduje większość tak będzie. Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu, żeby nas reperezentował. Niech zwycięży najlepszy.

Obrazek
Obrazek

 #46822  autor: Shila
 20 sty 2006, 22:37
Ja stawiam na swoj legnicki zespół KTO TO i "zero do stracenia". Przynajmniej bedzie cos po polsku, cos szybkiego, wpadajacego w ucho i w miare rockowego [czyt. nie plastikowego].

Jakby Danzel reprezentowal nasz kraj to moze bysmy wygrali ? :P

Telepolis.pl

 #46823  autor: Przemek
 20 sty 2006, 22:40
Raczej wątpię żebyśmy wygrali.Wiadomo,że Skandynawowie głosują na siebie nawzajem i inne układy,a Polska takich nie ma.A ja nawet z punktu widzenia innego Europejczyka na Danzela bym nie zagłosował,wiedząc,że nie jest on Polakiem...
A co to jest to Kto to bo nigdy tego nie słyszałem :lol: :?