DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #354604  autor: east
 24 sie 2009, 01:18
Witam, jako że moje Sony mdr 110 uległy zniszczeniu poszukuje nowych słuchawek nausznych w cenie 50zł +/- 10. Poszukuje jak najlepszego stosunku jakość/cena. Wiem, że za tą cenę cudów nie będzie lecz chce żeby grały dość przyzwoicie. Słuchawki mają być z pałąkiem i kablem przynajmniej 1.2m. Będą używane zarówno do tv jak i laptopa. Dzięki za podpowiedzi.

 #354606  autor: adiq1033
 24 sie 2009, 01:24
east pisze:Słuchawki mają być z pałąkiem i kablem przynajmniej 1.2m. Będą używane zarówno do tv jak i laptopa.
Oj, szkoda że dyskwalifikujesz inne z powodu braku pałąka. Poleciłbym ci wtedy słuchawki, z który sam korzystam od dawna - Creative HS-400. Długość przewodu to aż 2,5m. Wysoka jakość dźwięku, bardzo dobrze sprawują się przy grach FPS (CS) i muzyce. Są z odłączanym mikrofonem, zakładane za uszy. Osobiście wg mnie jest to wygodniejsze rozwiązanie, aniżeli wymagany pałąk. Masz pewność, że ci się nie ześlizgną. Więc może nie będziesz tak surowo spoglądał na odmienne produkty i przemyślisz moją propozycję? :)

[ Dodano: 2009-08-24, 01:29 ]
Och, dostrzegłem że nieco podrożały od mojej ostatniej wizycie w kategorii słuchawki. Nie tak dawno kosztowały 60-70zł łącznie z wysyłką. Cóż, zawszę możesz kupić używane, o ile się nie "brzydzisz" korzystać ze sprzętu, który ktoś już miał na głowie. :-D

Tu są sprzedawane bez opakowani, ale sprzedawca zaznacza iż są sprawne: http://www.allegro.pl/item721815347_tan ... s_400.html 40,00zł + 10,00 wysyłka pocztowa priorytetowa.

 #354734  autor: east
 24 sie 2009, 17:09
Napisałem, że mają być z pałąkiem bo nie chciałem żeby były to dwie oddzielne słuchawki coś jak jest np. w Creative-ach EP-550. Ale takie rozwiązanie jak jest zastosowane w HS-400 jest do zaakceptowania. Przemyśle Twoją propozycje, nie ma problemu jeśli będą to słuchawki używane lecz działające i w bardzo dobrym stanie. Czekam na dalsze propozycje żebym miał w czym wybierać :)