DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

 #309789  autor: kowcio
 11 sty 2009, 16:51
Witam,

Jakie nagrywarki DVD polecacie? Nie będę i rozpisywał, napiszę tylko konkrety. Cena max. to 1500 PLN. W grę wchodzą oczywiście nagrywarki z HDD ;)
Sprzęt będzie podłączony do takiego TV Sharp.

Póki co zostały wypatrzone takie modele:
1. Samsung DVD-HR777 HDD 320GB - głównie wygląd, trzyletnia gwarancja producenta, niska cena.
2. Panasonic DMR-EH68 HDD 320GB
3. Nagrywarka DVD SONY RDR-HX980 HDD 250GB dość wysoka cena jak na 250 GB oraz gwarancja tylko na rok ( :shock: ).

Jeśli macie jakieś inne propozycję proszę pisać ;)

 #309831  autor: babeo
 11 sty 2009, 20:01
kowcio, nagrywarkę mam już parę lat (Ojciec videofil) i tak jak wszystkim polecę Ci coś z LG. Zero problemów od lat, łatwy upgrade softu, super wykonanie.

Nie podam Ci żadnego konkretnego modelu (nie jestem na bieżąco) rekomenduję jedynie markę :-)

 #311114  autor: kowcio
 17 sty 2009, 16:25
babeo, dzięki ;) Też mam w domku jeden TV CRT LG i sprawuje się całkiem nieźle ;)

Nikt nic nie wie o stacjonarnych nagrywarkach? Nikt nie używa, nie ma do czynienia z takim sprzętem?