DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

Samsung YP-P2, hmmmm... :

Muszę go sobie kupić.
Brak głosów
0%
Mam go jakiś czas i jest super.
1
33%
Mam go jakiś czas i jest taki sobie.
Brak głosów
0%
Mam go jakiś czas i muszę się go pozbyć.
Brak głosów
0%
Mam inny odtwarzacz.
1
33%
Nie mam go i nie zamierzam mieć.
1
33%
 #302226  autor: Ceicob
 07 gru 2008, 13:25
Witam !
Tak jak w temacie wrzucajcie tu wszystko co chcecie o Samsungu YP-P2.
Ja swojego kupiłem w piątek i czekam na przesyłkę więc na razie jestem pytającym :) i pytam się czy nie ma jakiś problemów większych ?? I czy ktoś wie kiedy nowy soft będzie bo wiem że teraz jest 5.10 a kolejny ??

 #302229  autor: adiq1033
 07 gru 2008, 13:32
Ceicob pisze:Ja swojego kupiłem w piątek i czekam na przesyłkę więc na razie jestem pytającym :) i pytam się czy nie ma jakiś problemów większych ??
Te pytania powinieneś zadać przed zakupem, ponieważ teraz za wiele nie zdziałasz, jeżeli więcej opinii będzie na stanowcze NIE ;-)

Nie miałem styczności z tym urządzeniem, ale z tego co widzę posiada Bluetooth, które z pewnością wyznaczy nowy standard w przenośnych odtwarzaczach muzycznych.

 #302231  autor: Ceicob
 07 gru 2008, 13:38
Ej no taki głupi nie jestem oczywiście że go wybadałem w każdy możliwy sposób :-) ale założyłem ten temat by se o nim popisać na lepszym forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A i widzę że masz Play abonament i jak się sprawuje bo w lutym bardzo chce przejść?

 #302238  autor: adiq1033
 07 gru 2008, 13:56
Ceicob pisze:A i widzę że masz Play abonament i jak się sprawuje bo w lutym bardzo chce przejść?
To nie temat na takie rozmowy :P Odpiszę Ci na PW ( Prywatna Wiadomość ).
Ceicob pisze:ale założyłem ten temat by se o nim popisać na lepszym forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wątpię, abyś znalazł tu specjalistów z dziedziny odtwarzaczy mp3, mp4. To forum telekomunikacyjne.

 #302264  autor: Ceicob
 07 gru 2008, 15:57
Ale ja nie szukam "specjalistów" tylko normalnych użytkowników.