DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #287351  autor: dechomenon
 08 wrz 2008, 17:37
Witam mam zamiar zakupic sobie ten sprzecik...deejay shop

do tego jescze zakupił bym kartę dźwiękową na USB i słuchawki...po prostu uwielbiam muzykę i czuję, że chciałbym mixować muze...Dlatego na początek chciałem zacząć od takiego sprzętu jaki nie bedzie wymagał wielkiego wkładu finansowego(i tak mam wystarczający kryzys pieniężny) Najważniejsze aby była frajda, żeby było można się dobrze przy tym bawić. Miał ktoś styczność z tym sprzętem?

 #296185  autor: bartus1993
 05 lis 2008, 21:45
Za tą cenę oczekiwać nie można wiele. Skoro mowa o kryzysie w budżecie to radze pobawić się w Virtualu, Traktorze, a po uzbieraniu środków ok 1500 zł zapytać dużo bardziej doświadczonych ludzi ode mnie na ftb :) Niezniszczalny sprzęcik na długo trwający początek to wg mnie to zestawik Pioneera DJM-400 i 2 CDJ-100S, może być używany. Pozdrawiam :)

 #296425  autor: ywis
 07 lis 2008, 09:00
dechomenon, nie to, że robisz coś źle i w ogóle, ale wydaje mi się, że szkoda kasy było na ten sprzęt, ponieważ wszystko to można wykonać na Traktor Dj Studio, sam kiedyś się sporo bawiłem i idzie naprawdę zrobić dobry secik, prawie jak byś grał na pionkach.

 #296455  autor: dechomenon
 07 lis 2008, 11:35
ywis pisze:dechomenon, nie to, że robisz coś źle i w ogóle, ale wydaje mi się, że szkoda kasy było na ten sprzęt, ponieważ wszystko to można wykonać na Traktor Dj Studio, sam kiedyś się sporo bawiłem i idzie naprawdę zrobić dobry secik, prawie jak byś grał na pionkach.

no ok...ale bawić się myszką to nie to samo jednak co mixerem..(jaki jest taki jest). bo jak np. pokrecisz w traktorze dwoma gałkami naraz na lewym i prawym kanale? program mi tylko słuzy do włączenia kawałka..a reszte juz działa kontroler...

 #296460  autor: ywis
 07 lis 2008, 13:03
dechomenon pisze:bo jak np. pokrecisz w traktorze dwoma gałkami naraz na lewym i prawym kanale?
Długo się bawiłem na Traktorze, uwierz mi i od tego aby bawić się dwoma kanałami, strumieniami dźwięku na deku A i B są odpowiednie klawisze na klawiaturze, które w zupełności wystarczają i umożliwiają pełną zabawę tym programikiem, kwestia przyzwyczajenia się :) Wiadomo, że nie jest to to samo, co na prawdziwmy sprzęcie...

 #296461  autor: dechomenon
 07 lis 2008, 13:15
ywis pisze:
dechomenon pisze:bo jak np. pokrecisz w traktorze dwoma gałkami naraz na lewym i prawym kanale?
przyzwyczajenia się :) Wiadomo, że nie jest to to samo, co na prawdziwmy sprzęcie...
ogólnie znam tą aplikacje...to bardzo popularny program...ja tam jestem zadowolony z kontrolera...:) frajde mi sprawia granie...a to dla mnie najważniejsze:)