DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 4 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

 #309370  autor: DD7
 09 sty 2009, 14:29
Polecam film - "Ile waży koń trojański?". Całkiem udana komedia, można zobaczyć co to znaczy komuna ;)

 #309373  autor: kowcio
 09 sty 2009, 14:42
blade_ninja pisze:Polecam film - "Ile waży koń trojański?". Całkiem udana komedia, można zobaczyć co to znaczy komuna ;)
A o tym filmie w radiu się nasłuchałem sporo, podobno jest super ;) Też może kiedyś, za jakiś czas wybierzemy się na ten film :P

 #309382  autor: Forest
 09 sty 2009, 15:50
kowcio dzięki za propozycję Zmierzchu. Chyba też go obejrze gdzieś. Note na filmwebie ma całkiem wysoką :)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #309412  autor: Kaczy
 09 sty 2009, 18:05
kowcio pisze:A o tym filmie w radiu się nasłuchałem sporo, podobno jest super
Super może nie jest, ale jest dość fajny. Fajne ukazanie PRLu i czasów, kiedy komórki i karty kredytowe to pojęcia nieznane :)

...::: Made for loneliness :::...

 #309438  autor: kowcio
 09 sty 2009, 20:30
Kaczy pisze:kowcio napisał/a:
A o tym filmie w radiu się nasłuchałem sporo, podobno jest super


Super może nie jest, ale jest dość fajny. Fajne ukazanie PRLu i czasów, kiedy komórki i karty kredytowe to pojęcia nieznane :)
To chyba też się wybiorę za jakiś czas ;)

Zmierz bardzo fajny, jedyne zastrzeżenie zanotowane podczas filmu to to, że ta cała produkcja okazała się jedną wielką reklamą światowych koncernów :P Nie wiem jak to w innych filmach, ogółem ich naprawdę niewiele obejrzałem w życiu, ale strasznie nie przypadło mi to do gustu.

 #313874  autor: forumiak
 28 sty 2009, 22:26
Był ktoś może w kinie na Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia? Chciałbym się wybrać, ale nie wiem czy warto. Zazwyczaj filmy, których reklamy często pojawiają się w TV są kiepskie. Jak jest z tym?

 #313885  autor: Kempa
 28 sty 2009, 22:44
Nie miałem okazji obejrzeć w/w filmu. Polecam jednak Dziwny przypadek Benjamina Buttona i Slumdog Milioner z ulicy.

 #313886  autor: MADMAX
 28 sty 2009, 22:46
forumiak pisze:Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia?
Chciałem obejrzeć ale poczytałem niepochlebne opinie na FilmWebie.
Dla pewności popytałem dwóch znajomych kinomaniaków, co o tym filmie sądzą - jeden z nich krytycznie ocenia tylko prawdziwe gnioty. O tym filmie wyraził się bardzo chłodno a więc... :)
Drugi doradca filmowy też stwierdził iż szkoda czasu na to "dzieło".

Osobiście odpuściłem.
forumiak pisze:Zazwyczaj filmy, których reklamy często pojawiają się w TV są kiepskie.
Zgadza się. Dałem się nabrać na często emitowaną reklamówkę "Babylon A.D." - w sumie scenariusz wydawał mi się denny ale z drugiej strony V. Diesel...
Żałuję, że obejrzałem - mogiła straszliwa (może przez to, że ponoć bardzo dużo scen zostało powycinanych w wersji finalnej).

Kempa pisze:Dziwny przypadek Benjamina Buttona
Też chciałbym to obejrzeć, ale raczej nie w kinie :)

Pozdrawiam

 #314265  autor: forumiak
 30 sty 2009, 20:08
Też czytam komentarze pod filmami, ale patrze na nie tak bez wiary. Ilość reklam tego filmu mówiła, że będzie on kiepski, skoro to potwierdzasz to znaczy, że dobrze myślałem...

 #315238  autor: vitek
 03 lut 2009, 19:32
Ja też nie wierzę w te komentarze typu - super film, koniecznie się wybierz etc. Wierzę za to w recenzje na portalach społecznościowych, np filwebie. choć wiadomo - każdy ma inny gust.

 #316100  autor: MADMAX
 07 lut 2009, 13:04
Obejrzałem "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona".

Przypadek faktycznie ciekawy, scenariusz natomiast już nie do końca. Trąci dłużyznami i amerykańską prostotą.
Do gry aktorów raczej nie można mieć zastrzeżeń, zagrali najlepiej jak potrafili.

Film nie jest tak porywający i pełen zwrotów akcji jak "Forest Gump" (do którego film już jest porównywany) i nie tak ujmujący i tajemniczy jak "Zielona Mila" choćby. Niektórzy widzą też odniesienia do "Titanica".

Jest to jeden z filmów, który każdy będzie odbierał inaczej. Dla jednych będzie bardzo refleksyjny, dla innych przedstawiona historia może okazać się kiepską realizacją dobrego pomysłu.

Pozdrawiam

 #316104  autor: elrond
 07 lut 2009, 13:21
Kolejna nominacja oskarowa - The Reader - Zaklinacz Słów. Film ogólnie ciekawy i naprawde wart zobaczenia. Pojawia się w nim kilka kontrowersji, poczynając na pikantnym związku kobiety z 15-latkiem, a kończąc na pokazaniu nazizmu od troche innej strony. Odrobinę mi nie pasował scenariusz w pewnych momentach, ale ogólnie myślę że film godny polecenia. Winslet się nieźle spisała (troche sie charakteryacja średnio wykazała z postarzaniem jej), młody aktor grający jej kochanka też zdaje sie mieć zadatki na niebylekogo.

MADMAX, troche mnie martwi Twoja opinia. Film zapowiadał sie bardzo ciekawie, wysokie noty...

 #316107  autor: marcinb
 07 lut 2009, 13:26
elrond pisze:MADMAX, troche mnie martwi Twoja opinia. Film zapowiadał sie bardzo ciekawie, wysokie noty...
Nie potzrebnie jest porównywany do innych filmów. Tak jak Ryś do Misia co strasznie irytowało Tyma. Nie jest to ani Gump 2 ani sequel Zielonej Mili. Button to button i tyle. Mnie się film podobał.
Dodatkowo polecam konia trojańskiego. Fajna, niedzielna komedia. Byłem mile zaskoczony tym filmem, szczególnie że wcześniej niestety byłem na 'to nie tak jak myślisz kotku'.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #316121  autor: adiq1033
 07 lut 2009, 14:16
Madagaskar 2 - przyjemny film, zabawny ;-)

 #316129  autor: MADMAX
 07 lut 2009, 14:50
elrond pisze:MADMAX, troche mnie martwi Twoja opinia. Film zapowiadał sie bardzo ciekawie, wysokie noty...
Nie chciałem nikogo zniechęcić do tego filmu, na końcu postu sugeruję nawet iż opinie są różne i najlepiej ocenić film samemu oglądając go :)

Gdybym miał go ocenić w skali szkolnej, wystawiłbym mu 4-
Czyli jest niezły ale raczej szybko o nim zapomnę.
Średnio mnie pochłonął, mimo dobrej gry aktorów i całkiem przyzwoitych dialogów.
Ot, historyjka z upływem czasu stawała się coraz mniej wciągająca a Button został ukazany jako człowiek, który życie spędza tak jak każdy z nas, tyle że w wersji "backward" ;-)
Fakt iż zamiast się starzeć, bohater jest coraz młodszy, okazał się wg mnie zbyt małym magnesem by uznać film za hit.
Uważam, że reżyser nie wykorzystał potencjału tkwiącego w ciekawym pomyśle.

Pozdrawiam

 #317331  autor: marcino94
 14 lut 2009, 09:21
Wczoraj byłem na filmie "Włatcy móch - ćmoki, czopki i mondzioły". Super czwórka idzie do wróżki by dowiedzieć sie o swoją przyszłość. Tym co pokazała im kula są przerażeni i postanawiają nie zostać dorosłymi. Polecam tylko osobom, którym podoba sie humor twórców "Włatców..." bo innym sie może nie spodobać :P

 #317706  autor: kowcio
 15 lut 2009, 21:41
A co powiecie o filmie "To nie tak jak myślisz, kotku" czy jakoś tak podobnie? Ten, do którego użyto piosenki Górniaczki? Warto oglądać czy top stracone 2h? :P

 #317807  autor: Forest
 16 lut 2009, 16:20
Jak dla mnie to te wszystkie nowe komedyjki to kaszana jakich dużo...

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #317835  autor: MADMAX
 16 lut 2009, 18:13
kowcio pisze:"To nie tak jak myślisz, kotku"
Wśród znajomych, którzy widzieli film opinie raczej negatywne w stosunku 70% do 30% więc sobie odpuszczam tą produkcję.


Z czystym sumieniem polecam natomiast film "Australia" z N.Kidman i H.Jackmanem

Znakomite zdjęcia, dobry montaż, scenariusz dość niebanalny, ciekawa narracja z pozycji chłopca "półaborygena", wątki przygodowe (szczególnie pierwsza część filmu) przeplatają się z dramatycznymi (głównie druga część) a wątek romantyczny na szczęście nie został aż tak bardzo wyeksponowany (a tego się obawiałem). Jest też oczywiście przesłanie, choć dzięki Bogu (czy też scenarzyście ;) ) z fimu nie wieje patosem.
Niezłe kino i dobra odmiana po ostatnich filmowych rozczarowaniach.
Może nie każdemu podejdzie temat pędzenia bydła ale w sumie tak na prawdę nie to stanowi kanwę opowieści. :-)
Ostatnio zmieniony 18 lut 2009, 08:48 przez MADMAX, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiam

 #318144  autor: babeo
 18 lut 2009, 08:23
Włatcy móch - fanem jestem, ale poziom filmu mnie zawiódł. Śmiesznych scen mniej niż w zwykłym 20 minutowym odcinku :(
  • Strona 4 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13