DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

 #200989  autor: basiulenkaa
 10 lip 2007, 17:12
Mam mp3 TrekStora i.Beat censo. W zestawie byly sluchawki, ale mi nie pasowały, bo miały za krótki kabel. Słuchałam na swoich, Sony o impedancji 16 omów. Wyczytałam w instrukcji mp3, że współpraca ze słuchawkami o innej impdancji może uszkodzić odtwarzacz lub słuchawki. Ten odtwarzacz jest przystosowany do pracy ze słuchawkami o impedancji 32 omy.
Wczoraj zauważyłam, że pousuwało mi niektóre kawałki, a działały tylko 3. :/ Reszta przerywała regularnie co niecałą sekundę. Jak wymieniłam, baterię, to później już jak włączyłam, pokazywało się logo firmy i się zacinało, nie dało się nawet wyłączyć, tylko znów wyjmować baterię. Jak podpinam pod compa to niby widzi sprzęt, ale comp nie wie jaki i pokazuje się 'autoodtwarzanie' i niby cos wyszukuje, ale nic nie daje rady znaleźć. :/

Ktoś wie czy da się to jakoś naprawić? Mp3 z Niemiec, nie mam gwarancji.

...