DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

Moderator: Moderatorzy

 #195394  autor: Tinku
 22 cze 2007, 16:31
Miejsce na to abyście się pochwalili jakie polskie piosenki sprzed lat słuchacie, które lubicie i ogólnie wszystko co się tyczy starych utworów., ale oczywiście tylko polskie ;)

Moje ulubione to jak na razie są smerfne hity które już parę lat mają.. a moimi ulubionymi to "loczek blond" (jak słyszę tą piosenkę to od razu robi się ta atmosfera) czy "smerfy płyną zwiedzać świat".

Możecie jeszcze pisać część tekstu piosenki a my czyli reszta będziemy próbować odgadnąć jaka to piosenka...

To miłego pisania!

 #195416  autor: hettman
 22 cze 2007, 17:30
ooohoho-lubie czasem posluchac "Defekt mozgu","Sedes"stare kawalki "Kazika","Malenczuka",itd itp PUNK'S NOT DEATH :!: :!: :!: :headbang: :headbang: :headbang: :tongue2:

 #195559  autor: Forest
 22 cze 2007, 22:51
Disco Polo i piosenka "Serca Dwa" :-D Smerfne Hity też mam gdzieś leżeć w piwnicy i chyba nawet wszystkie części mam :D Musze kiedyś sobie włączyć :mrgreen:

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #197797  autor: PingNoMore
 01 lip 2007, 09:23
Ja słucham Papa Dance. Ah utwory "Monaliza" i "Kamikadze" to jest coś :)