DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #107308  autor: Torx
 21 wrz 2006, 13:14
Witam wszystkich, oto mój problem: ok miesiąc temu kupiłem sobie i żonie Samsunga X700 w Erze. Mój egzemplarz sprawuje sie bez zarzutu, bateria przy dośc intensywnym korzystaniu (rozmowy, Bluetooth) trzyma mi przyzwoite 3 doby, natomiast żony która nie rozmawia zbyt wiele, nie korzysta z żadnych "bajerów" z tym telefonie nie wytrzymuje więcej niż półtora dnia. Ładujemy ta samą oryginalną ładowarką... Oczywiście wykluczyłem takie mozliwości jak włączony non-stop BT, czy inne "rozładowywacze". Ja mam poziom podświetlenia ustawiony na max, ona na połowę skali. Tam gdzie pracuje żona nie ma tez problemów ze słabym sygnałem itd. Czy bedę zmuszony oddać telefon na gwrancji?

 #107328  autor: ms93
 21 wrz 2006, 15:06
A uformowales baterie przy pierwszym uzyciu? To znaczy czy rozladowales go do zera a potem ladowales do pelna za pierwszym razem? Jesli nie to moze byc wina braku formowania, a jesli tak to idz do serwisu
_______________________
Najwieksze polskie forum o Samsungach

 #107357  autor: Torx
 21 wrz 2006, 16:31
Tak, bateria była formowana, nawet bardziej w telefonie żony niż w moim. Więc chyba pozostaje mi serwis :(