DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #100886  autor: szczeka
 31 sie 2006, 20:32
Witam,

mam pare pytan dotyczacych samsunga x640, oto one :

1.Ile ma dokladnie pamieci, i czy jest to pamiec dynamiczna, jak nie to, ile jest miejsca na poszczegolne pliki (zdjecia, tapety, dzwonki, jave..)
2.Ile mozna maksymalnie dodac notatek do kalendarza?
3.Ile maksymalnie mozna pomiescic sms'ow?
4.Czy sa problemy z polaczenim do komputera? Mozna latwo wgrywac/zgrywac jave, fotki, obrazki, dzwieki?

I jak ktos ma to poprosze pare fotek wykonanych x640 :-)

no i na koniec moze ktos pokusi sie o opinie- warto go kupowac? dobry telefon? sa z nim jakies problemy?

pozdrawiam
dzieki

 #100936  autor: uśmiechnięty
 31 sie 2006, 22:05
Na te pytanka Ci nie odpowiem, pytaj tomica, ale myślę, że lepszym wyborem byłaby V500 ;]

 #100945  autor: tomico
 31 sie 2006, 22:15
1. 6,5 na dźwięki obrazki i 3 na jave czyli razem 9,5 mb.
2. Nie mam pojęcia, telefon użytkuje moja mama a więc ona się tym nie interesuje.
3. 200 smsów
4. Tak można zgrywać bardzo prosto i nie ma problemów jeśli używasz programu mobiledit(tylko go używam i nie ma problemu).

Obrazek
Obrazek

 #101145  autor: szczeka
 01 wrz 2006, 12:39
Dzieki tomico, lap punkcika ;-D

chyba go wezme.. :)

brakuje mi strasznie w nim wyswietlacza zewnetrznego :(

ale poza tym funkcje mi odpowiadaja.. jeszcze sie zastanowie :-)

[ Dodano: 2006-09-02, 17:20 ]
1.Jaka jest maksymalna dlugosc nagrywanego filmu?
2.Na pewno nie ma problemow z podlaczeniem go do komputera? bo wyczytalem rozne opinie..
3.Ma lampe blyskowa?
4.Kiedy ta dioda swieci? i na czym ogolnie polega? jak polaczenie to inny kolor, a sms inny ..? o to chodzi?