DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #75464  autor: Neutrine Ray
 23 maja 2006, 00:42
Nie poczujesz zadnej roznicy, zdejmujac simlocka :smt005

Pamietaj ze potzrebujesz serwisowego kabla do x700 TEN powinen byc kompatybilny. Wiem ze taki sam tyle ze COM pasuje do D500/D600/X700 wiec ten rowniez powinien. zadzwon do sklepu i upewnij sie po czym zamow i whrywaj mody :D

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #75465  autor: gunio
 23 maja 2006, 01:12
Neutrine Ray pisze:Nie poczujesz zadnej roznicy, zdejmujac simlocka :smt005
zobacz 3 posty wyzej (edit) :]
no pewnie bedzie pasowal. Te ruskie mody zapodwac?

 #75487  autor: Neutrine Ray
 23 maja 2006, 12:28
Paietaj ze mody sa pisane pod odpowiednia wersje softu, zeby je zainstalowac najpierw, najprawdopodobniej bedziesz musial zminic soft na odpowiedni dal danego moda.
Instalujac moda wrzucasz do jednego folderu plik *.cla i moda, nastepnie odpalasz *.exe (patcha).

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #114536  autor: Legol
 17 paź 2006, 14:20
A ja mam pytanie z troche innej beczki- mianowicie jesli zostanie zdjety simlock z tego telefonu to czy jest mozliwosc jego ponownego zalozenia w przypadku koniecznosci oddania telefonu do naprawy gwarancyjnej?

 #114636  autor: Neutrine Ray
 17 paź 2006, 18:19
Legol pisze:A ja mam pytanie z troche innej beczki- mianowicie jesli zostanie zdjety simlock z tego telefonu to czy jest mozliwosc jego ponownego zalozenia w przypadku koniecznosci oddania telefonu do naprawy gwarancyjnej?
Istnieje taka mozliwosc, telefon zablokujesz Boxem (NS Pro, UST, etc.), koszt nie powienien przekroczyc 20zl. O domowym sposobie na razie nie slyszalem.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #114715  autor: Legol
 17 paź 2006, 23:05
Ok dzieki za odpowiedz :) Wlasnie chodzilo mi o takie zablokowanie w komisie :)

 #114763  autor: Neutrine Ray
 18 paź 2006, 01:37
Legol pisze:Ok dzieki za odpowiedz :) Wlasnie chodzilo mi o takie zablokowanie w komisie :)
Smialo sie mozesz bawic w e flashowanie i patchowanie, poza tym istnieje naprawde znikoma szansa na samoistne zepsucie sie X700, wiec bez obaw ;)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga