DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #310728  autor: lisiordg
 15 sty 2009, 19:27
Cześć Wszystkim którzy chcą mi pomóc!!! Nabyłem po bardzo okazyjnej cenie telefon Samsung X510 i wbrew różnym opiniom jestem zadowolony z tego aparatu - służy mi tylko do rozmów. Problem pojawił się gdy chciałem odebrać przysłanego do mnie mms-a. Poprzedni właściciel wpisał jakiś kod zabezpieczający (POUFNOŚĆ) i bez niego ani rusz odczytać takich (mms-ów) wiadomości! Czy jest jakiś sposób aby pozbyć się tego hasła lub umożliwić mi wprowadzenie nowego?

Od moda: przed założeniem tematu poczytaj tutaj
Ostatnio zmieniony 15 sty 2009, 19:32 przez lisiordg, łącznie zmieniany 1 raz.

 #310735  autor: kowcio
 15 sty 2009, 19:38
lisiordg pisze:Czy jest jakiś sposób aby pozbyć się tego hasła lub umożliwić mi wprowadzenie nowego?
Nie. Jak sprzedawca nie poda Tobie tego kodu (o ile 00000000 - 8x0 nie wchodzi) to musisz iść wgrać nowy soft (albo jak masz ważną gwarancję, to oddaj telefon z dopiskiem że się sam wyłącza itd. Ale w ten czas ten MMS zostanie wykasowany z pamięci telefonu, jak wszystko inne co znajduje się w telefonie.

Też miałem ten telefon i żałuję że go sprzedałem, naprawdę dobry był ;)