DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #293865  autor: Crasher
 22 paź 2008, 14:15
Mam problem z SMSami w moim samsungu tzn. chodź mam cały zasięg (mieszkam na 9 piętrze xDDD) to SMS rzadko dochodzą (wyskakuje error) nie wiem co zrobić bo czasem jednak dojdzie ale jest to uciążliwe ( do 8 na 9 osób nie mogę wysłać esa :/)
Wie ktoś przez co to?? :O
Ostatnio zmieniony 22 paź 2008, 21:12 przez Crasher, łącznie zmieniany 1 raz.

 #293872  autor: kowcio
 22 paź 2008, 15:05
Zapewne masz telefon w sieci Era, gdzie takie coś u niektórych osób bywa normalne.
To raczej nie jest wina telefonu. Albo sieć jest przepełniona, albo jeszcze jakiś inny problem jest po stronie operatora. Raczej musisz iść z tym do swojego operatora. Jeśli masz Erę, to i tak nie masz co iść, bo oni i tak ręce rozłożą.

 #293967  autor: Crasher
 22 paź 2008, 21:09
Tylko że ja mam z Plusa (Simplus :P)

 #293975  autor: kowcio
 22 paź 2008, 21:39
Crasher pisze:Tylko że ja mam z Plusa (Simplus :P )
W takim razie radzę Ci udać się do Plusa i zgłosić problem. Tylko w domu masz ten problem? Jeśli możesz, i ten błąd pojawia się naprawdę często, włóż swoją kartę SIM do innego telefonu i sprawdź, czy problem także występuje w innym telefonie. Wygląda mi to, że problem tkwi w sieci, nie w telefonie. Mimo wszystko trzeba się upewnić ;)

 #293976  autor: vinc
 22 paź 2008, 21:42
kowcio pisze:Zapewne masz telefon w sieci Era, gdzie takie coś u niektórych osób bywa normalne.
oj kowcio i po co wysuwać dalekosiężne wnioski :P ja korzystam z Ery i takich problemów nie mam :wink:

Crasher jeśli chodzi o Twój problem może aktualizacja softu pomoże.

Obrazek

 #293981  autor: Crasher
 22 paź 2008, 22:03
Hmm zauważyłem że gdy przełożyłem sim do C65 Sjemensa to też coś ni chciało wysyłać, ale co najdziwniejsze w x700 mam Ang softa, a po przełożeniu karty w C65 też mi sie tak zrobiło (tzn. włączył się ENG xD) no i kiszka to chyba wina telefon ORAZ karty. Kupie sobie kabel serwisowy to spróbuje wgrać new softa ale jak ma ktoś jakieś pomysły to niech pisze :P.

 #293984  autor: Prometo
 22 paź 2008, 22:08
Przejdź się do salonu Plusa, żeby sprawdzili kartę sim. Może ona zaczyna szwankować?

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #294047  autor: kowcio
 23 paź 2008, 15:10
Widocznie w Siemensie miałaś ustawiony język na auto, jak włożyłeś kartę SIM do X700, to zapisał się jako domyślny na karcie jako eng i po włożeniu karty SIM do Siemensa Siemens odczytał jako domyślny język Eng i go automatycznie ustawił ;)
Ja też jestem za wymiana karty SIM. Wymienią Ci za darmo, ponieważ karta jest uszkodzona nie z Twojej winy. Powiedz im koniecznie, że problem występuje także w innych aparatach telefonicznych. Softa zostaw na razie w spokoju, możesz sobie wgrać teraz jedynie język PL do Samsunga.