DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #246428  autor: kowcio
 18 sty 2008, 15:40
Witam,
mam problem tak jak w temacie- mój samsung x510 sam się wyłącza (najczęściej gdy przychodzi sms a się go od razu nie odczyta)... nie wiem czym to jest spowodonane (wydaje mi się że najprawdopodobniej uszkodzony jest soft telefonu), dzieje się tak od jakiegoś dobrego czasu. mam gwarancję na ten telefon i mam 2 pytania:
:arrow: czy samsung naprawi mi telefon w ramach gwarancji?
:arrow: telefon był kupiony w Media Markt- karta gwarancyjna nie jest całkowicie wypełniona (brakuje numeru IMEI)- czy przez jego brak gwarancja może zostać unieważniona?

dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)

 #246563  autor: kebulon
 19 sty 2008, 13:31
kowcio pisze:czy samsung naprawi mi telefon w ramach gwarancji?
oczywiście :-)
kowcio pisze:telefon był kupiony w Media Markt- karta gwarancyjna nie jest całkowicie wypełniona (brakuje numeru IMEI)- czy przez jego brak gwarancja może zostać unieważniona?
a jest jakaś pieczątka albo coś albo jakaś data? nie powinno być problemu.A kto zaniechał wpisanie imei do karty? :D

 #246583  autor: kowcio
 19 sty 2008, 14:27
to cieszę się, że jest szansa naprawy telefonu na gwarancji bo telefonik idealny jak dla mnie :)
na karcie mam: datę, pieczątkę Media Marktu oraz podpis :) więc myślę że powinno wystarczyć ale tak pytałem żeby wiedzieć czy samsung nie będzie miał jakiś tam "ale" z naprawą telefonu bez imei na karcie gwar, ale mam go na pudełku, co najważniejsze jest zgodny z tym w telefonie ;)