DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #239187  autor: Semi
 13 gru 2007, 13:10
Mam ściągnięty program Samsung PC II PIMS &File Manager przesyłałam sobie zdjęcia z telefonu przez irdę i nie było problemu nagle z nieznanego mi powodu nie mam obecnie w tym programie aktywnego Tool- File Manager nie wiem co sie stało czy ktoś może mi coś doradzić??? :roll: Kiedyś już coś takiego mi sie zdarzyło ale wtedy ktoś coś przy tym pomajstrował(do dziś nie wie co)i zaczęło działać normalnie do następnego problemu z tym.Program został obecnie odinstalowany i ponownie ściągnięty ale nadal nie działa...Może warto postarać się o kabel USB w tym wypadku aby nie było problemy z przesyłaniem proszę o radę bo zupełnie sie na tym nie znam...z góry dziękuję :)

Przed założeniem tematu poczytaj tutaj.

[ Dodano: 2007-12-13, 17:44 ]
Może faktycznie nie powinien ten post się tu znaleźć ale pomyślałam ze być może są tu ludzie którzy poprzez ten program przesyłali lub przesyłają zdjęcia na komputer i być może też mieli taki przypadek że program ten nie chciał działać i ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego???Jeżeli nie ma takiej możliwości to proszę o usuniecie tych postów...Dziękuję
Ostatnio zmieniony 13 gru 2007, 22:21 przez Semi, łącznie zmieniany 2 razy.