DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #215872  autor: n3ox
 26 sie 2007, 11:41
Nie wiem o co tu chodzi ... mam nadzieję, ze pomożecie :( jeżeli ktoś do mnie napisze esa rozłożonego na kilka częsci :( mianowicie wygląda to tak :

pisze przykładowo dziewczyna do mnie eska i jej rozkłada go na np. 3 sms-y, i wysyła do mnie, to do mnie to nie dojdzie, dopiero dojdzie jak napisze nastepnego krotkiego esa to dochodzi pierwsza czesc tamtego smsa, a reszta czesci jako "niekompletna wiadomość" :/ i w żaden sposób tego nie da rady odczytać, a jak weźmie wysle tego samego smsa co był podzielony na 3 jeszcze raz to teraz już dojdzie, ale nowego napisze na 4 smsy i juz nie dochodzi :/ musi znów jakąś krótką wiadomość napisać(albo ktoś inny), żeby ujawniła się tylko pierwsza część ... jak mam to naprawić, bo dla mnie to jest denerwujące :( bo smsy to mój żywioł w komórce, że tak powiem, już od dawna się z tym męczyłem, bo myślałem, że to przez jej komórkę (bo coś jej tam szwankuje),ale dzisiaj poprosiłem znajomego, żeby napisał wiadomość na 5 esów i to samo .... :smt009
Ostatnio zmieniony 26 sie 2007, 11:52 przez n3ox, łącznie zmieniany 1 raz.

 #215988  autor: tomek15082
 26 sie 2007, 16:11
Spróbuj przełożyć kartę sim do innego telefonu i sprawdź czy też tak będzie, bo chyba jest to wina karty sim.

 #216035  autor: n3ox
 26 sie 2007, 18:59
Raczej nie, chyba, że jakoś źle kombinuje, bo może masz na myśli, że jak do tego telefonu wlożyłem to coś się przestawiło, ale .... ?? bo kartę tą trzymałem chyba już wcześniej w 3 czy 4 telefonach i zawsze wsio było oki ...

 #216182  autor: tomek15082
 27 sie 2007, 10:42
Ale ja też miałem kiedyś coś z smsami i była to wina karty sim. Spróbuj na chwilę przełożyć kartę sim do innego telefonu, następnie niech ktoś napisze do Ciebie dłuższego smsa. Wydaję mi się, że raczej nie dojdzie.

 #216896  autor: n3ox
 29 sie 2007, 14:05
Nio oki spróbuje na pewno :) i dam znać, a jak to będzie wina karty SIM to da się to jakoś naprawic ?? bo ja mam na umowe ten numer (na kartę) ;p czy będę musiał poprosić, żeby mi zmienili kartę ??

 #216932  autor: tomek15082
 29 sie 2007, 15:58
Karty sim raczej nie naprawisz :) Ale jeżeli masz na umowę to powinni wymienić za darmo. (zostawią Ci numer oczywiście)

 #217499  autor: n3ox
 31 sie 2007, 11:00
Sprawdziłem i doszedł ... w ogóle dopiero teraz zauważyłem, że te smsy, które są nie kompletne to dochodzą na telefon :/ a te które na kartę SIM to dochodzą raczej całe