DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #211763  autor: Animatter
 12 sie 2007, 16:53
Witam, chciałem zapytać właścicieli tegoż telefonu o komfort użytkowania Opery Mini w tym telefonie. Opera jest mi niezbędna do funkcjonowania a tego Samsunga będe miał za darmo od siostry. Gdzieś wyczytałem, że wielkość pliku to max 100kb, prawda to? Jak ze stabilnością sesji? Nie zrywa połączenia? (na se musiałem uzywać zmodowanej rosyjskiej wersji). I w ogole jak z komfortem, w miarę szybko to chodzi? Używałem jeszcze Opery na Nokii 2610 ale to już w ogole porażka i okropne opóźnienia...
Dlatego zastanawia mnie jak to będzie wyglądało w tym telefonie
Pozdrawiam!

 #212274  autor: tomek15082
 14 sie 2007, 12:13
Rzeczywiście telefon ma ograniczenie pliku do 100 KB. Opery nie używam na nim, bo jest mi nie potrzebna, jednak dość często wchodzę na ładuj.pl i jeszcze ani razu nie zerwało mi połączenia.

 #212300  autor: przemek910
 14 sie 2007, 13:11
Witam, chciałem zapytać właścicieli tegoż telefonu o komfort użytkowania Opery Mini w tym telefonie. Opera jest mi niezbędna do funkcjonowania a tego Samsunga będe miał za darmo od siostry. Gdzieś wyczytałem, że wielkość pliku to max 100kb, prawda to? Jak ze stabilnością sesji? Nie zrywa połączenia? (na se musiałem uzywać zmodowanej rosyjskiej wersji). I w ogole jak z komfortem, w miarę szybko to chodzi? Używałem jeszcze Opery na Nokii 2610 ale to już w ogole porażka i okropne opóźnienia...
Dlatego zastanawia mnie jak to będzie wyglądało w tym telefonie
Pozdrawiam!
beta testerzy nowej aplikacji Ery - blueconnect beta (to jest w rzeczywistiosci OM 4.0 beta tylko pozmieniane kolorki ;) ) - jeden koleś z tamtąd używał X660tki razem z z BC BETA - tutaj znajduje się komentarz: http://bcbeta.phorum.pl/viewtopic.php?p=56#p56

na pwno przybliżcy CI to problemy użytkowania OM, jednakże możesz sam sprawdzić to na OM 2.0 MOD (nie zrywa połączenia) - aplikacja jest darmowa.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #212460  autor: Animatter
 14 sie 2007, 20:58
kin pisze:beta testerzy nowej aplikacji Ery - blueconnect beta (to jest w rzeczywistiosci OM 4.0 beta tylko pozmieniane kolorki ;) ) - jeden koleś z tamtąd używał X660tki razem z z BC BETA - tutaj znajduje się komentarz: http://bcbeta.phorum.pl/viewtopic.php?p=56#p56.
dziękuję, nie mogłem jakos doszperać takich informacji. Czyli od biedy da się, nie będzie różowo ale i czarno też nie;)
Punkcik oczywiście

 #214333  autor: rafal2007
 21 sie 2007, 12:39
Telefon Samsung X660 znajduje się na liście modeli proponowanych przez ERA do obsługi aplikacji blueconnect Beta lista modeli.

Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe:
należy wsłać SMS'a o treści "beta" na bezpłatny numer 8025,
następnie w odpowiedzi otrzymamy SMS'a z linkiem do pobrania aplikacji. Pobranie również nic nie kosztuje.

Po pobraniu aplikacji warto jest podzielić się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami na forum testerów.

Pozdrawiam,

 #216886  autor: Animatter
 29 sie 2007, 13:33
Po testach dla zainteresowanych dodam, ze tel razem z ta przerobiona opera (blueconnect w telefonie) spisuje sie bardzo dobrze. Strony laduja sie szybko (pomimo, ze tel ma tylko GPRS), sa problemy z np. mbankiem i gmailem - ani razu nie udalo mi sie zalogowac. Telefon nie zrywa sesji - zadnych problemow z tym, przy rozmowie przychodzacej polaczenie gprs jest zawieszane i po rozmowie mozna dalej korzystac (pobieranie pieniedzy za internet z konta prawidlowe).
Temat do zamkniecia