DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #168818  autor: mat_k
 01 kwie 2007, 12:55
Witam wszyszystkich!
Moja dziewczyna sprawila sobie ten model i bardzo jej sie podoba, ale nie wie jak uzywac irdy, czy ta irda mozna wysylac i odbierac pliki z innych telefonow? Np. ja mam Sony Ericsona i nie chcialo sie przeslac z niego na Samsunga, a jesli chodzi o wysylanie z samsunga to jak to sie robi? Prosilbym o w miare wyczerpujaca odpowiedz!
Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc!

Mati

 #168824  autor: przemek910
 01 kwie 2007, 13:12
mat_k pisze:czy ta irda mozna wysylac i odbierac pliki z innych telefonow?
Nie da się. Jest to tzw IrDA pasywna - można przesyłać tylko wizytówki.

 #168887  autor: mat_k
 01 kwie 2007, 15:07
kin pisze: można przesyłać tylko wizytówki.
Dziekuje, a czym sa te wizytowki? I czy dziala to z innymi telefonami czy tylko miedzy samsungami?
I jeszcze jedno pytanie, w niektorych samsungach tez jest irda pasywna ale mozna przesylac pliki graficzne z kompa, czy tak jest z tym modelem? Jesli tak to jaki program jest potrzebny...

Mati

 #168892  autor: przemek910
 01 kwie 2007, 15:35
mat_k pisze:Dziekuje, a czym sa te wizytowki?
Inaczej kontakty.
mat_k pisze:w niektorych samsungach tez jest irda pasywna ale mozna przesylac pliki graficzne z kompa
Nie mozliwe :P Podaj przykład takiego modelu.

 #168930  autor: mat_k
 01 kwie 2007, 16:35
kin pisze:Nie mozliwe :P Podaj przykład takiego modelu.
Tak wyczytalem na innym forum, coz, moze tak nie jest skoro tak mowisz. Tam byl model X620 podany jako przyklad. Ja tam sie nie znam.
Dzieki za pomoc!

Mati