DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #207441  autor: ryslor
 28 lip 2007, 22:28
Witam
Mam ten telefon od roku.
Kupiony w erze.
Męczył mnie długo swoini wadami.
Wady , wymienie kilka :
- bateria lipna
- klawisz "i" to pułapka dla poczatkujacych
- brak wibry razem z dzwonkiem i wiele wiele innych
Ale sytuacja się radykalnie zmieniła.
Zmieniłem soft na modowany i telefon chwycił oddech.
Błędy zniknęły i doszły nowe funkcje których nie było np:
-nagrywanie rozmowy
-duze zdjęcie dzwoniącego
-Fotki i filmy nagrywać mozna bezposrednio na karte pamięci
-Jest wibra z dzwonkiem
- można zmieniać skiny i wygląd odtwarzacza mp3
A wszystko dzieki modom , 52 patch-om i zmodyfikowanych plikach tsf i cla
No ale trzeba dokupić kabelek i odważyć się na samodzielne fleszowanie.
Ale warto było i polecam.

 #208493  autor: premier
 31 lip 2007, 23:27
jeżeli chodzi o telefonik to polecam jak najbardziej. mam go od roku:D a co do softa to zmieniłem po paru miesiącach i było gites. teraz mam vista modv2 i wg mnie to najlepszy modowany soft. a co do flashowania to naprawde nie ma się czego bać:P wszystko jest odwracalne:P:P nie ma co się bać o gware bo jak będą jakieś problemy to wystarczy wegrać brandowany soft danej sieci o danym symbolu i jest lux.
tak więc jeszcze raz, gorąco polecam telefonik wszystkim, jest wart swojej ceny:D

 #209024  autor: n3ox
 03 sie 2007, 05:15
a skad te mody itp brac ?? i gdzie sa instrukcje jak wgrywac ?? :)

 #209335  autor: Pazuzu
 04 sie 2007, 01:02
http://samsung-mobile.pl/
Najlepsze forum o samsungach.
Szczerze polecam ten telefon. Mi tel. sluzyl glownie do dzwonienia i bateria trzymala czasme i nawet 6 dni a 4 dni to standtart. Soft mialem oryginalny z orange.

 #209355  autor: n3ox
 04 sie 2007, 09:42
Ahas :) dzięki za stronke ;) ale może i racja, mi tam nie będą szczegóły przeszkadzać tak, żeby soft zmieniac ... a kupowałem telefon z zamiarem nie bawienia się w te rzeczy, a jak już kupiłem dowiedziałem się, że softy zmodyfikowane ludzie w niego wkładają -.- no, ale jak miałeś oryginalny z orange i było okay pod względem stabilności no to ja będę zadowolony :)
 #211246  autor: kolo34
 11 sie 2007, 07:45
sorki ze pisze w tym temacie ale nie wiem jak napisac nowy temat powiedzcie jak jestem nowym uzytkownikiem i niebardzo wiem ak to zrobic