DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #109810  autor: Skaziu
 28 wrz 2006, 23:04
Ok dzięki za odpowiedź a czy można oczekiwać że taka możliwość zostanie wprowadzona w nowszym sofcie :?:
I jeszcze jedno czy ten fon ma możliwość ustawienia budzenia na kilka dni(np.o różnych godzinach-taki "plan budzenia" :mrgreen: ) czy tylko na jeden.
Pozdro

 #109897  autor: Neutrine Ray
 29 wrz 2006, 12:05
Watpie, ustawienie dzwonka mp3 nastrecza bardzo duzych trudnosci programowych, do tej pory niekomu sie to nie udalo, choc wielu probowalo, coz poczekamy, moze w koncu ktos opracuje na to metode.
Co do budzika to wydaje mi sie ze szybciej znajdziesz jakas Jave, ktora bedzie miala plan budzenia.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #109910  autor: enzo
 29 wrz 2006, 13:10
Skaziu pisze: jeszcze jedno czy ten fon ma możliwość ustawienia budzenia na kilka dni(np.o różnych godzinach-taki "plan budzenia" ) czy tylko na jeden.
z tego co widze to mozna ustawic 3 rozne alarmy, ktore beda niezalezne. Kazdy z nich moze miec jedna z 5 melodii oraz dzwonic w wybrane dni...

 #112028  autor: Skaziu
 07 paź 2006, 14:03
A i jeszcze jedno czy ten możliwe jest wyłączenie dźwięku aparatu w tym telefonie bo np.K750 oryginalnie niestety tego zabrakło :?
Pozdrawiam

 #112101  autor: Neutrine Ray
 07 paź 2006, 17:15
Skaziu pisze:A i jeszcze jedno czy ten możliwe jest wyłączenie dźwięku aparatu w tym telefonie bo np.K750 oryginalnie niestety tego zabrakło :?
Pozdrawiam
Tak, mozna,

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #112178  autor: enzo
 07 paź 2006, 21:56
Skaziu pisze:A i jeszcze jedno czy ten możliwe jest wyłączenie dźwięku aparatu
jezeli zmienisz profil na wyciszony (czyli na same wibracje) to mozesz go wylacz, natomiast na glosnym profilu pozostaje dzwiek auto focusa.... i tak samo bylo w k750i

 #112808  autor: Skaziu
 09 paź 2006, 23:50
enzo pisze:
Skaziu pisze:A i jeszcze jedno czy ten możliwe jest wyłączenie dźwięku aparatu
jezeli zmienisz profil na wyciszony (czyli na same wibracje) to mozesz go wylacz, natomiast na glosnym profilu pozostaje dzwiek auto focusa.... i tak samo bylo w k750i
Słyszałem o tym ale u mnie np.to NIE działało :| i nie można było w żadne sposób wyłączyć tego dźwięku(oprócz kabla serwisowego)
Pozdro

 #112811  autor: Neutrine Ray
 10 paź 2006, 00:12
Czekaj, Ty mowisz o D900 czy K800i? Jezeli o D900 to jak wylaczyles to kablem serwisowym? ;) Wgrales patcha?

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #115654  autor: Skaziu
 21 paź 2006, 15:33
Witam
Jestem w końcu szczęśliwym(przynajmniej mam taką nadzieję :mrgreen: )posiadaczem telefonu i rzeczywiście jest on bardzo dobry szczególnie pod względem wyglądy prezentuje się świetnie i odrazu rzuca się w oczy.Niestety ma on denerwujące błędy softu które są już opisane w temacie(ale miejmy nadzieje że się to zmieni).
Co innego z aparatem-przyznam się że trochę się na nim zawiodłem-zdjęcia jak na taki telefon przystało powinny być jednak lepsze,chociażby w porównaniu do K800(wiem wiem że on ma stabilizacje obrazu ale chyba jednak ogólnie optyka w nim zastosowana jest lepsza),co do filmów to naprawde są one świetnej jakości jak na telefon.
Dzisiaj,jeżeli ktoś jest zainteresowany,POSTARAM się wrzucić kilka fotek porównawczych z D900 i K800.
Pozdrawiam

 #115741  autor: Neutrine Ray
 21 paź 2006, 19:47
Jedno jest pewne, jakosciowych zmian w sofcie nie bedzie. Zmiany o jakich mowimy moze przyniesc dopiero przesiadka na nowa platforme sprzetowa, SWIFT pod tym wzgledem nie bedzie juz rozwijany. WSzelkie innowacje sa teraz implementowane w 3G (QUALCOOM).
Co do fotek to mysle ze trzeba utworzyc room D900vsK800i's Foto.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #115766  autor: enzo
 21 paź 2006, 20:54
ja wlasnie skonczylem testowac k800i i tez mam dobry obraz porownania tych modeli, wiec moze sworzyc jakies porownanie obu telefonow....

 #115773  autor: Neutrine Ray
 21 paź 2006, 21:20
Zakladaj temat D900 vs K800i, zrobi sie tez porownanie fotek o jakie postulowal jeden z userow.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #116295  autor: Skaziu
 23 paź 2006, 16:12
Niestety teraz mi się nie udało ale postaram się raczej napewno wrzucić te fotki w ten weekend.
Pozdrawiam

 #116301  autor: Neutrine Ray
 23 paź 2006, 16:32
Skaziu pisze:Niestety teraz mi się nie udało ale postaram się raczej napewno wrzucić te fotki w ten weekend.
Pozdrawiam
Zaloz do tego osobny temat.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #116389  autor: Skaziu
 23 paź 2006, 22:22
Ale nie ma sensu żebym zakładał pusty temat skoro teraz nie mam fotek ani telefonu(K800)a więc niech to lepiej zrobi enzo który je ma :)
Pozdrawiam

 #116439  autor: Neutrine Ray
 23 paź 2006, 23:54
Skaziu pisze:Ale nie ma sensu żebym zakładał pusty temat skoro teraz nie mam fotek ani telefonu(K800)a więc niech to lepiej zrobi enzo który je ma :)
Pozdrawiam
Decyzja czy taki temat zostanie utworzony, nalezy do mnie. Jezeli masz zamiar poruszac to zagsadnienie, utworz nowy temat,: : "D900 vs K800i Foto".
Utworz je w dziale "D" Bo to forum ma wsparcie dla wszelkich urzadzen telekomunikacyjnych Samsung tej serii.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #116768  autor: Skaziu
 24 paź 2006, 23:12
Neutrine Ray pisze:
Skaziu pisze:Ale nie ma sensu żebym zakładał pusty temat skoro teraz nie mam fotek ani telefonu(K800)a więc niech to lepiej zrobi enzo który je ma :)
Pozdrawiam
Decyzja czy taki temat zostanie utworzony, nalezy do mnie. Jezeli masz zamiar poruszac to zagsadnienie, utworz nowy temat,: : "D900 vs K800i Foto".
Utworz je w dziale "D" Bo to forum ma wsparcie dla wszelkich urzadzen telekomunikacyjnych Samsung tej serii.
Piszesz jak bym Cie do tego zmusił-ja jak już napisałem temat otworzę w stosownym czasie kiedy będę miał do niego cokolwiek wrzucić,a to co napisałem to była tylko propozycja żebyś Ty jako posiadacz tych zdjęć je tutaj wrzucił,ale skro nie chcesz to już Twoja sprawa...
Pozdrawiam

 #116805  autor: Neutrine Ray
 25 paź 2006, 00:29
Wrzucaj foty jak bedziesz mial, porownanie sie przyda :]

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #142520  autor: [email protected]
 17 sty 2007, 20:13
czesc
czy mozna zmienic dzwieki alarmow kalendarza ? ewentualnie czy mozna wydluzycz czas tego alarmu czyzasze bedzie sie tak szybko konczyl ??

czy mozna ustawic tylko sposrod czterach nienajlepszych.


pozdrawiam

 #142975  autor: piekut
 18 sty 2007, 23:20
A ja tak chciałem wtrącić, że jak włączysz aparat i naciśniesz 3 razy * [ tak żeby na tym piorunku jak robisz zdjęcia pojawiła się literka P ] to w sumie tel. może służyć jako latarka bo dioda cały czas będzie się świecić... I jeszcze zapytać jak można ustawić hasla na poszczególne kategorie (wiadomości, obrazki, video, spis polaczen, kontakty, muzyka, dzwieki i karta pamieci) bo mam tel 3 miesiąc i nawet nie wiedziałem o tej funkcji :P