DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #111321  autor: wujekm
 04 paź 2006, 17:33
Chcąc wgrać nowy soft trzeba mieć kabelek ale nie mając go, próbowałem wgrać w serwisie. Nagrałem intersujący mnie soft na płytkę i udałem się tam. Oni wgrywają softy przez inne urządzenia, u jednego przez n-boxa, u innego przez jakieś tornado. Urządzenie n-box wogóle nie wykryło mojego samsunga a na tym tornado softy wgrywają plikami z innym rozszerzeniem tj. zamiast pliku .cla to jakieś mcu lub .bin

Więc jestem nadal bez nowego softu. Mam przy okazji pytanie. Czy można znaleść gdzieś soft D600EXDEK5_Red!pS_v02d .cla w rozszerzeniu .bin?

 #111466  autor: Neutrine Ray
 04 paź 2006, 23:32
Zmien serwis. Ja nie majac jeszcze kabla wgralem w serwsie soft z plytki za 20zl, nie jestem pewien juz bo nie pamietam jakim boxem ale pewnie NSPro lub UST. W innym, wiekszym serwisie sprobuj, nie powinno byc problemow.
nie zmienisz rozszerzenia na *.bin bo to flashe supportowane i dystrybuowane tylko w boxie. Z kompa jest nie przydatny w tym wypadku i vice versa.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #111468  autor: wujekm
 05 paź 2006, 00:47
Tak zrobie. Raczej jestem zdecydowany na soft D600ECBFC1 RC2 ale chciałbym jeszcze wiedzieć czy ten soft ma zapis rozmowy? Możliwość rozmowy jest dla mnie ważna.

 #111489  autor: Neutrine Ray
 05 paź 2006, 11:24
Nie ma.
Pelnego changeloga i szczegoly znajdziesz na www.samsung-mobile.pl , popytaj tam tez chlopakow o szczegoly jak masz watpliwosci.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2007, 18:25 przez Neutrine Ray, łącznie zmieniany 1 raz.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #148661  autor: kosok
 01 lut 2007, 18:18
Witam! Mam problem ze sciagnieciem tego ulepszonego softa! Po kliknieciu na HERE stronka ani sie nie otwiera ani plik nie chce sie sciagac. Napisz jak mozesz normalnego linka do pobrania tego pliku. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

 #148665  autor: Neutrine Ray
 01 lut 2007, 18:31
Wszystki softy dostepne sa na www.samsung-mobile.pl niedlugo zaktualizuje linki tutaj.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga