DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #430553  autor: Reader
 19 wrz 2010, 23:14
Wgrałem kilka gier za pomocą Samsung Java Uploader. Łączę się używając Softick PPP tak jak w instrukcjach. Po wielu próbach udało mi się bez problemu wgrać kilka gier. Nie wszystkie chodzą poprawnie.

M-SuDoKu - może być, aczkolwiek trzeba naciskać dużo klawiszy
MastermindSuite - działa poprawnie, ale nic w tym ciekawego
Minesweeper - Saper po indonezyjsku, niestety poziomy nie ładują się - czarne tło
ChessMania - dobra gra, ale na 1/4 ekranu - tak nie da się grać

Usunąłem Minesweeper i chciałem wgrać inną grę o tej samej nazwie. Od tej pory każda próba wgrania jakiejkolwiek gry kończy się niepowodzeniem - albo telefon resetuje się, albo zawiesza na ekranie z pustym paskiem postępu. Odłączyłem i włączyłem kabel, program Softick PPP, a nawet GPRS/Serial i z powrotem. Nic to nie dało. Spróbuję jutro.

Jak poradzić sobie z resetami albo wieszaniem się po uruchomieniu Szeregowe pobieranie danych?

Próbowałem też wgrywać gry na Linuksie. Jest soft do tego, nawet nie było tylu resetów, ale prędkość transferu jest zabójczo niska - wgranie 40 KB zajmuje ponad 15 min. Być może nie umiem skonfigurować tego narzędzia albo interfejsu PPP w Ubuntu.

Zależy mi głównie na grach typu: Sudoku, Szachy, Saper, Karty, Literaki, Kulki, a także przydatnych aplikacjach. Muszę mieć 100% pewność, że aplikacje są darmowe i nie łączą się z siecią bez mojej zgody.